Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: piątek-03.07-godz.22.30-Media Markt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
hej wszystkim ;-) ,
jeszcze w marcu pomyślelismy /rozmawialismy w 3-4 osoby/ aby zrobić nocny wypad po okolicy /lasach i nie tylko/ .Teraz kiedy pogoda się poprawiła,a noc jeszcze nie taka długa :mrgreen: ,można coś zorganizować - proponuję jak w temacie - jesli są inne propozycje co do miejsca lub godziny - proszę o posty.
Zasugerowałem noc z PT.na SO. ponieważ większość /tak myślę/ ma wolne w sobotę.
Mam nadzieję,że moje kolano też już będzie na tyle sprawne aby pojechać.
Może przy takim wypadzie jakieś ognisko ???
Co Wy na to ???
Pozdrawiam
Mariusz
Mariusz-Neways napisał(a):Zasugerowałem noc z PT.na SO. ponieważ większość /tak myślę/ ma wolne w sobotę. Co Wy na to ???
Ja chętnie pojadę ale nie w ten weekend. 4 lipca czyli w najbliższą sobotę jest wyjazd do Chełma. Nocne kręcenie a później terenowa jazda to chyba trochę za dużo? Sporo osób pisze się na ten wyjazd więc może lepiej przełożyć nocne jeżdzenie na które z tego co się orientuje sporo osób ma też chrapkę.
Proponuje od razu kolejny weekend czyli 10/11 lipca lub 11/12 lipca.
..fakt,przepraszam nie uwzględniłem wyjazdu do Chełma.
Więc może za tydzień - czyli 10.07 - jak pogoda pozwoli i może jakieś ognisko???
piszczcie swoje pomysły - gdzie można by było coś zrobic - wtedy 1-2 dni wcześniej można już przygotować wszystko
tak sobie pomyślałem że skoro z forum jest organizowanych tyle wyjazdów, a forum ma założone konto na google (bo picassa jest) więc można by korzystać również z google calendar i nanosić tam planowane forumowe wyjazdy aby rzut oka wystarczył do sprawdzenia czy termin jest wolny czy nie ;-)
kola napisał(a):Proponuję zatem na tygodniu jakąś nockę zarwać. Co Wy na to?
Może to nawet lepiej ale proszę nie w tym tygodniu, może np. noc 13/14 lipca?
Jeżeli chodzi o ognisko to jakiś czas temu znaleźliśmy z Jurkiem i Wieśkiem bardzo fajne miejsce ale trzeba popytać okolicznych mieszkańców czy można je tam zrobić.
proponuję abyśmy WSPÓLNIE /najpóźniej do przyszłego WTORKU - tj.07.07/ ustalili termin aby nie pisać co chwilę innego terminu.
Co do ogniska - Karola,proszę napisz mi na priv gdzie to miejsce dokładnie - skoro dałem temat to już podejmę się zorganizowania wszystkiego.
Pozdrawiam
Mariusz
Mariusz-Neways napisał(a):proponuję abyśmy WSPÓLNIE /najpóźniej do przyszłego WTORKU - tj.07.07/ ustalili termin aby nie pisać co chwilę innego terminu.
Przepraszam ale pomyliły mi się terminy i chodziło mi dokładnie o noc z poniedziałku na wtorek czyli 6/7 lipca.
Tylko teraz mój pomysł jest taki:
Jeżeli robimy nocne jeżdzenie na tygodniu to odpuśćmy sobie ognisko bo niektórzy chodzą na 8 do pracy. Ognisko zróbmy może kiedyś w jakiś wolny weekend.
jak tam nasz dzisiejszy Nocny Patrol? była mowa o nocy 6/7 lipca a więc? działamy coś ? :-D
Bart napisał(a):jak tam nasz dzisiejszy Nocny Patrol? była mowa o nocy 6/7 lipca a więc? działamy coś ? :-D
Czyżby bocialarka już doszła?
Ja proponuje 22 lkj i kierunek - las :mrgreen: .
Chętnie się z Wami przejadę, ale do końca tego tygodnia dysponuję tylko szosówką, więc teren odpada Smile
Stron: 1 2