Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: hej ho! :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam wszystkich Big Grin

Jestem Monika, lat 21 Wink Rower towarzyszy mi odkąd pamiętam, chociaż na dłuższe wyprawy jeżdżę od ok. 2 lat Smile Uwielbiam bliższe i dalsze rowerowe tripy, zwłaszcza po lasach, polnych ścieżkach i innych bezdrożach za miastem Smile Moją drugą pasją jest bieganie długodystansowe i często można mnie spotkać w wąwozie lsm/czuby przemierzającą kolejne kilometry Wink
do zobaczenia mam nadzieję na jakiejś ustawce, niestety, czerwiec - zmora studentów - temu nie sprzyja, ale na pewno kiedyś będzie okazja Smile pozdrawiam Smile
Witaj Czarna, jak zaczniesz z nami jeździć to nie będzie czasu na bieganie (to forum zna takie przypadki), więc dwa razy się zastanów Wink Zapraszamy.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Haha, spoko Smile ja na wszystko znajdę czas, a z biegania na pewno nie zrezygnuję Wink
Witaj na forum Smile
Cześć Czarna Smile
Witaj. Już dzisiaj, teraz, niespotykana okazja, ;-) żeby zakosztować uroków jazdy, o których piszesz
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=3987
Czarna napisał(a):często można mnie spotkać w wąwozie lsm/czuby przemierzającą kolejne kilometry Wink
Takie samotne bieganie po wąwozach może być dla dziewczyny niebezpieczne... o wiele bezpieczniej jeździć rowerem w grupie ;-).
Witamy i zapraszamy Smile
Czesc czarna! Kolejna biegaczka, super.
Pozdrawiam imienniczkę ;-)
Adam napisał(a):Cześć Czarna Smile

Cześć Adamie Big Grin a my się chyba skądś znamy, nieprawdaż??? Big Grin haha Wink Wink

Cytat:Witaj. Już dzisiaj, teraz, niespotykana okazja, ;-) żeby zakosztować uroków jazdy, o których piszesz

Dzięki Jurku, niestety wczoraj nie dałam rady... uroki sesji :/

mariox napisał(a):Takie samotne bieganie po wąwozach może być dla dziewczyny niebezpieczne...

eeeee tam niebezpieczne... jak trzeba będzie to przyp... tzn. w mordę dam :mrgreen: :mrgreen:
A tak na poważnie to gwarantuję Ci, że w godzinach w których biegam jest jak najbardziej bezpiecznie, a i wąwóz nie jest żadnym odludziem Wink

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie i pozdrawiam serdecznie Smile