Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: I Rajd Rowerowy Łęczna - Rogóźno
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Już 19 czerwca (niedziela) z Łęcznej wyruszy I Rajd Rowerowy „Łęczna na rowery” w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska na rowery”.

Szczegóły tutaj a nawet tutaj.

Może ktoś będzie miał ochotę na niedzielną przejażdżkę nad jeziorko. Przy okazji można dostać nową koszulkę do kolekcji, a nawet nie trzeba się zrywać z samego rana. Jako że do Łęcznej mam troche bliżej niż do Lublina to mam zamiar się pojawić. Wink
Z chęcią się pojawię :->
Jak będzie pogoda to jadę z tobą Ifson.
No ja też mogę jechać jak koszulki dają za darmo to czemu nie
Big Grin
Ciekawi mnie jaka trasa będzie szosowa czy terenowa?
organizator coś tam mówił ze przez jakiś las będzie przejazd Tongue
Bo trzeba miec nakrycie głowy i długie spodnie i bluzkę zeby kleszcze nie dopadły
heY! no oczywiście ze sie pojawie, terenu będzie niewiele a po lesie może razem ze 4 km :-)
10. Podczas jazdy w lesie należy zwracać szczególną uwagę na gałęzie i konary wystające z ziemi.

11. Przed wjazdem do lasu należy założyć bluzkę z długim rękawem oraz czapkę (ze względu na kleszcze). Wskazane są także środki chemiczne.

Więc raczej na slikach się nie pojedzie. Coś w regulaminie czytałem że osoby poniżej 18 muszą być pod opieką dorosłego.
Cześć,

Będę prowadził rajd o którym jest mowa.
Szczegółowa trasa: http://www.bikemap.net/route/981300?130 ... 974#type=3

pkt. 10 regulaminu jest pozostałością po poprzednim rajdzie organizowanym przez portal leczna24.pl. Nie będzie wystających korzeni, a żeby spotkać się z gałęzią trzeba się na prawdę postarać.

Będą 2 miejsca w których przejedziemy przez las. Są to krótkie odcinki.
Preferowany jest rower trekkingowy lub górski. Składak też może być :mrgreen:. Na rowerze szosowym trasa jest nieprzejezdna. W drodze "tam" jest sporo dróg gruntowych i asfaltu z wybojami. Trasa powrotna biegnie w większości po asfalcie, z czego duży odcinek stanowi nowo wybudowana droga.

Zachęcam do przejechania całego dystansu - z Łęcznej do Rogóżna i z powrotem do Łęcznej, gdzie oficjalnie rajd się zakończy. W Łęcznej rower nie jest popularnym sposobem spędzenia wolnego czasu, aczkolwiek widać poprawę względem poprzednich lat. Chcemy zachęcić ludzi do jazdy na rowerze, a im więcej nas dotrze do końca, tym większa szansa na zainteresowanie.
No ja bym chetnie sie pojawil.
Stron: 1 2 3