Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Infokioski przy ścieżce nad zalewem: błędny link do RL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,


Wczoraj ze znajomym zrobiliśmy kółeczko w okół zalewu i on chyba pierwszy raz przejechał akurat odcinkiem przy którym są infokioski. Zaciekawiły go, więc zatrzymaliśmy się i trochę bawiliśmy.

Fajne jest to, że choć nie działa klawiatura, to przy pomocy hyperlinków można wydostać się poza nudną zawartość kiosków na inne strony. Jest tam podstrona "Kluby rowerowe i inne organizacje wspierające sport rowerowy na terenie Lublina".
Jest nawet link do Rowerowego Lublina. Niestety nieprawidłowy.

Zamieszczony link prowadzi do www.rowerowylublin.pl, a tam oczywiście strona OVH...
Czy jest ktoś, kto ma kontakt z osobami odpowiedzialnymi za serwis infokiosków? Przydało by się zgłosić potrzebę korekty linka na www.rowerowylublin.org.

Chciałem Wam to napisać z infokiosku, bo dotrzeć do RL stamtąd się da poprzez linki na stronach innych organizacji, ale cóż, ciężko pisze się bez klawiatury...



Pozdrawiam,
Szymon

[Obrazek: 20110614109.jpg]
Jeśli to ta wizytówka na którą patrzę, to w sprawie infokiosku należy się kontaktować z panią Karoliną Możdżeń, inspektor ds. marketingu i obsługi klienta.
tel. 466-51-08 lub <!-- e --><a href="mailto:k.mozdzen@mosir.lublin.pl">k.mozdzen@mosir.lublin.pl</a><!-- e -->

Gdzieś niedawno ktoś od nas był na spotkaniu w MOSiRze, również w tej sprawie, ale nie jestem w stanie ogarnąć wszystkiego i nie pamiętam na jakim etapie są ustalenia (nasz link też jest niepoprawny, tyle że działający).
Ja rozmawiałam z kobitką z Mosiru za to odpowiedzialną (panią Sylwią) i tyle co mi powiedziała, że wiedzą o tym i wkrótce będą poprawiać całościowo te infokioski i dlatego nie wprowadzają póki co pojedyńczych poprawek...
problem blednego linku zglosilem jeszcze w styczniu 2011, do tej pory nie poprawili :/