Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 24.06, g.18, Pl. Litewski - Masa Krytyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Witam. Kiedy dokładnie będzie czerwcowa masa krytyczna?? Bo chciałbym zadebiutować, a widzę dwie daty...

Pozdrawiam.
Masa jest zawsze w ostatni piątek miesiąca o 18:00
jak sie konkretnie umawiacie bo tez bym chetnie zawital Smile
ja na pewno będę, i wezmę kumpli Smile
Ja również się pojawię.
chomik. napisał(a):Witam. Kiedy dokładnie będzie czerwcowa masa krytyczna?? Bo chciałbym zadebiutować, a widzę dwie daty...

Pozdrawiam.

Polecam zajrzeć na stronę główną tam jest kalendarz imprez. A jak nie wiesz kiedy MK się odbywa to zapamiętaj, że w każdy ostatni piątek miesiąca godzina 18.00 pl. Litewski
Zaglądałem na główną i faktycznie w kalendarzu jest 24 ale czytając relację z majowej MK natknąłem się na takie zdanie... "Następna Masa Krytyczna startuje z Placu Litewskiego 25 czerwca o godzinie 18. Zapraszamy Smile" i własnie dlatego chciałem aby ktoś potwierdził datę ale już wszystko jasne.
Mocno nie na czasie jesteś, co najmniej o rok. Patrz na daty postów i notek, czytaj ze zrozumieniem, świat będzie łatwiejszy.
jak już ustalicie jakąś trasę to podlinkujcie ją tutaj. będę Was łapał już na trasie, bo o 18 z pracy wyjdę.
Ja proponuję taką trasę: http://www.bikemap.net/route/1058984 Smile


[EDIT]:

Właśnie się zorientowałem, że po drodze mijamy 5 najważniejszych lubelskich uczelni Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6