Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 19.06 stary most Kalina 8.00 lub wcześniej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam to moja pierwsza propozycja ustawki więc proszę o wyrozumiałość ;-)

Dojazd na rajd rowerowy "Łęczna na rowery" i dalej z grupą z Łęcznej, więcej info:

http://leczna24.pl/informacje/lokalne/1 ... _na_rajd!/

Trasa dojazdu do Łęcznej do uzgodnienia i w zależności od niej godzina ustawki. Propozycje trasy najpóźniej do soboty i w zależności od niej ustalimy godzinę wyjazdu.Wyjazd uzależniony od pogody. Całość trasy trudno określić do Łęcznej jakieś 25 - 30 km nad jezioro około 15-20
w sumie na cały dzień 100 :-).
ja razem z kolegą Ifsonem Proponujemy tylko asfalt :p przynajmniej do tej Łęcznej a w drogę powrotną to się zobaczy Tongue
Jeszcze nie podjąłem decyzji czy pojadę,a jeżeli pojadę to czy nie zapakuje rowerów na dach auta i nie pojadę z całą rodziną :mrgreen:
Jeżeli cała trasę będę robił na rowerze to do Łęcznej będzie wyglądała TAK
Jeżeli chodzi o asfalt to chyba najbezpieczniejsza. Trochę terenu na początek.
Start najpóźniej 7:45 z mostu na kalinie żeby nie gonić z wywieszonym ozorem. Niby 34 km ale 2h trzeba sobie zarezerwować w razie jakiejś awarii na trasie.
Przeglądałem trochę portale pogodowe i nie wygląda to na dzień dzisiejszy zachęcająco.
całkiem fajny dojazd do Łęcznej:
Lublin - Łęczna

Jeszcze nie jestem zdecydowany.
ujujuj, ktoś mnie przegonił z ustawką. No tak jak filip mówił, my jadym asfaltem. Właśnie o 8.00 na starym moście spotykamy. Pozdr.
No to ja też z Ifsonem i Filipem jadę.
Żeby nie mnożyć bytów w tym samym miejscu, o tej samej godzinie oczekuję na osoby, które pojadą trasą zaproponowaną przez tkt i w ludzkim tempie :-D
Jadę z Ifsonem i cała resztą co będzie też jechała ze starego mostu
Czyli są dwie trasy do wyboru. Terenowo lub Asfaltowo. :-)
Jadę z Iwo.
Stron: 1 2 3 4