Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: dojazd 3.07 - Święto Roweru - Lubartów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
100% asfalt...zapewne najgłówniejszą drogą z możliwychSmile

pomysłodawca: Filip "filipp122"
godz. 8:15 Pod Decathlon...obowiązuje kwadrans akademicki

kto będzie się wybierał w tej grupie?

warto wiedzieć wcześniej jak mocna będzie ekipaSmile
:-P Do tego czasu to jeszcze jeszcze... Powinienem przyjechać.
no ja to chyba z kobitą wybiorę się autem z rowerami na dachu , tak ze do zobaczenia na miejscu. Bardzo prawdopodobne że będę miał jedno miejsce wolne (na bagażniku na rower i w środku rzecz jasna)
No ja jadę oczywiście rowerem :-)
A i że jako ja jestem pomysłodawcą tej o to ustawki to tempo nie będzie wcale kolarskie więc zapraszam wszystkich chętnych :-)
to jadę z Wami :-D
Jade jesli nie bedzie to droga glowna z tirami. Bokami mozna jechacWink
przecież jak tam bardzo szeroka drogaSmile jechałem tamtędy i nie czułem jakoś że jest niebezpiecznieSmile
Peke napisał(a):przecież jak tam bardzo szeroka drogaSmile

No może jeszcze nie idealna dla rowerzystów ale mimo wszystko Lublin - Lubartów to bajka w porównaniu z Lublin - Łęczna.

No i pamiętajmy o jeszcze jednej ważnej rzeczy:
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu z dnia 31 lipca 2007 r. w sprawie okresowych ograniczeń oraz zakazu ruchu niektórych rodzajów pojazdów na drogach (Dz.U. nr 147, poz. 1040) w dniach:
22 czerwca od godz. 1800 do godz. 2200
23 czerwca od godz. 800 do godz. 2200
oraz w okresie od najbliższego piątku po dniu 18 czerwca do ostatniej niedzieli przed rozpoczęciem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach:
w piątki od godziny 18:00 do godziny 22:00
w soboty od godziny 8:00 do godziny 14:00
w niedziele od godziny 8:00 do godziny 22:00
obowiązywał będzie zakaz ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.

Wprawdzie nie dotyczy przewozu żywności (łatwo psującej się) i żywych zwierząt - to jednak ruch tirów będzie w tych dniach zdecydowanie mniejszy.
Ja pewnie też dołączę.
Pozdr.
Paweł
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12