Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: I po gorkach czechowskich i poligonie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Powiem tak: odbiera się temu miast coś na prawdę wartosciowego a w zamian chce się mu dać gówno.
Zlikwidować tej części miasta "płuca" (pomijam fakt, że zabiera się młodym i nie tylko miejsce do rekreacji o wyjątkowych walorach bo to przecież takie mało istotne :lolSmile Najważniejsze są pieniądze, wpływy do kasy, zysk.
Niech wszędzie będzie beton. Gratulacje za krótkowzroczność i pazerność.
I którzy to lokalni politycy stoją za tą decyzją?
nieużytek, gdzie spotykają się żule, to nie jest coś specjalnie wartościowego. a firma stawiająca tam sklep(y) ma przebudować skrzyżowanie Solidarności/Ducha za sporą kasę.
a w ogóle to w pierwotnych planach Echo było zrobienie tam sklepów, ale i czegoś na kształt parku. no zobaczymy...
Wartościowe jest czyste powietrze i to co wynika z faktu, że przyroda JEST w mieście.
O skutkach braku jednego i drugiego będą miały szansę przekonać się Twoje Krzysiu dzieci i wnuki. My zaś miejmy kolejne miejsca zatrudnienia. Miejsca, gdzie będziemy sobie mogli coś kupić. I bądźmy z tego dumni i zadowoleni. Bo takich miejsc jest w tym mieście zdecydowanie zbyt mało.
Tyle ode mnie. Kończę ze swojej strony ten wątek.
i tu popieram marcina;
Lublin dusi się już tymi supermarketami - niech zaczną pompować w strefę ekonomiczną i jakiś przemysł którego w Lublinie brakuje...
A jeśli już muszą to niech zostawią te kilkaset metrów skwerku i zrobią tam ładny park to i willowa będzie miała gdzie na spacery chodzić z tego swojego zbetoniałego osiedla gdzie nie zrealizowano żadnego z obiecywanych / zakładanych skwerków / boisk / placów rozrywki Tongue
Arkus napisał(a):i tu popieram marcina;
A jeśli już muszą to niech zostawią te kilkaset metrów skwerku i zrobią tam ładny park to i willowa będzie miała gdzie na spacery chodzić z tego swojego zbetoniałego osiedla gdzie nie zrealizowano żadnego z obiecywanych / zakładanych skwerków / boisk / placów rozrywki Tongue

Tylko nie ruszać tras na GC. Wink
Kuba napisał(a):Tylko nie ruszać tras na GC. Wink

raczej zapomnij o tym
Supermarket na górki nie wchodzi. Byleby się nadgorliwcy nie znaleźli. Bo tereny zielone terenami zielonymi, a po Ludowym względnie mało osób spaceruje.
i tu kuba może być potrzebne pospolity społeczne ruszenie w obronie górek - nie wyobrażam sobie że zniszczą to miejsce, które bądź co bądź stało się wizytówką Lublina

maYkel

Arkus napisał(a):i tu popieram marcina;
Lublin dusi się już tymi supermarketami - niech zaczną pompować w strefę ekonomiczną i jakiś przemysł którego w Lublinie brakuje...
Jakby się nie opłacało, to nikt by tych marketów i galerii nie budował. A jakoś nie słyszałem, żeby cierpieli na brak klienteli, choć wciąż stawia się nowe. Widać jest zapotrzebowanie społeczne. Swoją drogą, zastanawia mnie gdzie ci ludzie zarabiają te pieniądze wydawane w tych sklepach? ;-)

Nie zrozumcie mnie źle, mnie też ten stan rzeczy nie zachwyca, ale wydaje mi się że to jednak droga jednokierunkowa w obecnym społeczeństwie...
Stron: 1 2