Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: System ostrzeżeń na forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

felek

Parę sugestii
1. Proponuję zwiększyć dopuszczalną granicę z obecnych trzech, za to dawać je częściej i bardziej zdecydowanie
2. Zauważyłem, ze administratorzy nie mają odwagi, żeby dać trzecie ostrzeżenie i osoby które mają już 2 i nadal "grzeszą" nie ponoszą z tego powodu żadnych konsekwencji. Więc można by wprowadzić chociaż coś na wzór bana tymczasowego który wygaśnie np. po tygodniu
3. Usuwanie czyichś postów to beznadziejny proceder który wprowadza nie miłą atmosferę. Zamiast tego - pkt 1 tylko z tą różnicą, że przy poście powinna pojawiać się nota od administracji, np
AUTOR TEGO POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
powód: spam itd.
Co z tego , że ktoś dostanie ostrzeżenie, jesli prawie nikt o tym nie wie, a taki komunikat widoczny dla wszystkich będzie spełniał funkcję prewencyjną.
W sprawach dotyczących propozycji co do administrowania forum proszę pisać maila do mnie, Jurka i Krzyśka. Nie sądzisz chyba, że będziemy dyskutować na forum o tym jak mamy nim administrować. Poza tym nie mamy czasu na to, żeby się bawić z każdym użytkownikiem osobno i pisać mu co zrobił źle, bo userów jest ponad 1000, a my też musimy mieć kiedy jeździć na rowerze. Regulamin jest dostępny, każdy umie czytać, a jak nie umie to ponosi konsekwencje.
Nie obchodzi mnie kto dostaje ostrzeżenia. Za to chcę mieć forum na poziomie.
Wpisywanie treści w post uważam za chybione - autor może nie zauważyć, zobaczą za to inni, którzy nic z tym nie mogą zrobić.
Czy ostrzeżenie = automatycznie poinformowanie ostrzeżonego o upomnieniu?
Ban czasowy lub 'mute' (brak możliwości pisania) to dobre rozwiązania wg mnie.
Grzesiek nie złość się. To może być dobra propozycja i warto rozważyć nawet aby powstał jakiś moderator. Mamy już sporo użytkowników więc warto pomyśleć nad podziałem obowiązków aby było sprawniej dla wszystkich i mniej czasu to pochłaniało. jest kilka głównych dużych działów na forum dać to kilku modkom a wy jako admini macie najwyżej tylko ewentualną skargę dlaczego tak a nie inaczej modek to zrobił. Utrzymujecie decyzje albo ją anulujecie.