Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2011-07-29 /31 Zbliż się do Boga - wyprawa rowerowa.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

BADEVIL

Wszystkim którzy nie jadą w tym roku na pielgrzymkę do Częstochowy mam do zaproponowania alternatywny sposób na zbliżenie się do Boga.

Jest to przejazd od Boguchwała przez Bógdał i Bógzapłać do Bógpomóż.

Trasa przejazdu zależnie od wybranych opcji może ulec zmianie jednak zachowany zostanie przejazd przez Boguchwałę, Bógdał, Bógzapłać i Bógpomóż.

Wyjazd pociągiem z Lublina do Rzeszowa, powrót pociągiem z Włocławka do Lublina.

W terminie 2011-07-29 / 31 lub innym do ustalenia z uczestnikami wyprawy.

Są dwie opcje dla:
  • zatwardziałych grzeszników - maraton 24 godzinny.
  • dla pozostałych - wyjazd 2 -3 dniowy z noclegami w agro i zwiedzaniem okolicznych zabytków.

Regulamin:

W wyprawie może wziąć udział każdy, kto:
  • Akceptuje ten regulamin.
  • Posiada kask sakwy i sprawny technicznie rower pozwalający na bezawaryjną jazdę w trakcie wyprawy.
  • Fizycznie jest przygotowany aby pokonać dziennie na rowerze z sakwami dystans około 150 - 200 km (w opcji dla grzeszników w ciągu 24 godzin przejedzie około 550 km).
  • Jest osobą pełnoletnią świadomą tego iż RL to nie biuro turystyczne.
Zapraszam do wymiany informacji w tym temacie.

Pozdrawiam
BADEVIL
Ewentualnie trasa Piekło - Niebo, wychodzi 666 km, czyli na 2-3 dni do dogadania Big Grin Chociaż ciekawiej to w sumie byłoby w przeciwnym kierunku (bo górki na koniec) ;D
Może przy okazji zahaczając o Czyściec?
LINK
Jurek , liczy się efekt końcowy
https://picasaweb.google.com/rowerowylu ... 6979825298
Ja bym zrobił ustawkę do ...Rzymu :"Ta karczma , Rzym się nazywa..." :-P
A w szczególe ,nie powinienem dopisywać nic bo nie jadę- (mam alergie na środki transportu,) uważam pomysł b. fajny.Przed Krakowem jest miejscowość Boguchwałowice z fajowym zajazdem, mój stary star zawsze tam popasał.
BADEVIL napisał(a):i skłaniamy się raczej do wyjazdu kilkudniowego 3-4 tak aby zwiedzić jeszcze okolice Torunia.

czy w planie wycieczki jest zwiedzanie pewnego studia radiowego?

BADEVIL

Dlatego odpowiem na nie - Nie wykluczam takiej możliwości o ile ktoś z uczestników będzie miał taką potrzebę.

Ja jej nie mam ;-)

Bardziej interesują mnie zamki i czasy ich świetności ... zakony, rycerze i takie tam sprawy.