Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Myjki rowerowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
haladinho napisał(a):10. ul. Turystyczna, Orlen, samoobsługowa 3-6PLN
Na Turystycznej kojarzę myjkę, z ~400-500m od skrzyżowania z sygnalizacją świetlną w Wólce, natomiast nie kojarzę tam Orlena ?
mrozo napisał(a):Myjnia samochodowa na ul. Turystycznej - jak ktoś by wracał tamtędy i nie chciał jechać ubłoconym rowerem do miasta. Koszt podam pojutrze, bo nie pamiętam, ale nie drogo jest. samochód myłem za 10 zł :-D
Paaaanie, mi z 2 razy udało się tam umyć konkretnie brudny samochód za 3 PLN Big Grin
Cytat:Na Turystycznej kojarzę myjkę, z ~400-500m od skrzyżowania z sygnalizacją świetlną w Wólce, natomiast nie kojarzę tam Orlena ?
Myjnia jest ta o której piszesz, a mariox pisał o drugiej w Orlenie na rogu Mełgiewskiej i Turystycznej.

Joseph napisał(a):Paaaanie, mi z 2 razy udało się tam umyć konkretnie brudny samochód za 3 PLN Big Grin
Wiesz, koszt zależy od wielkości samochodu i wybieranego programu :-P mi też zdarzało się za 4-5 zł umyć i opłukać. 10 zł wynosiło mnie z woskowaniem i nabłyszczaniem.
mariox napisał(a):ul Topolowa 3 - myjnia ręczna
Link
Przetestowana wielokrotnie (przeze mnie i Szymka _sq Wink

Za 2 zł można spokojnie umyć rower - ciepła woda z szamponem i spłukanie.
12. ul. Bursaki (przy mleczarni)
jak dotąd - z tego co zauważyłem - najdłużej trwa "jednostka czasu dostępna za 1 PLN". 4 - 5 PLN wystarcza na umycie 2 rowerów. 8 PLN wystarcza spokojnie na umycie samochodu z założonymi nań (na haku) wybłoconymi rowerami.
Stron: 1 2