Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20-21.08.2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

haladinho

...

BADEVIL

Mam już zaplanowany inny wyjazd w tym czasie na który serdecznie zapraszam.

Klik i wszystko jasne

Szkoda by było nie skorzystać z takiej okazji dlatego dostosuję się do innego dowolnego terminu w sierpniu.

haladinho

...
Moi Kochani Koledzy,

wziąłem do ręki: blok techniczny, papier milimetrowy, ołówek, cyrkiel, ekierkę, kalkulator biurowy i uwzględniając ilość kilometrów do pokonania oraz czas na pokonanie tego dystansu, przy pomocy aparatury kontrolno-pomiarowej, wykonałem kilka działań matematyczno-fizjologicznych Idea

Powiedzcie mi proszę, gdzie w wyjeździe dwudniowym, będzie czas i miejsce na wspólne pobiesiadowanie przy ognisku/grillu, na rozmowy o tym jakie to życie było beztroskie za małolata, nie wspomnę o wychyleniu kilku kubków z herbatą, tudzież napojem alkoholowym..

Z chęcią bym z wami pojechał, ale schemat "trzepanie kilometrów-spanie-trzepanie kilometrów" jest, nie oszukujmy się - nudny :roll:

Chyba że się mylę, proszę wtedy o oświecenie Idea

BADEVIL

Bart: chyba zauważyłeś, że temat jest w dziale

"RowerowyLublin.org - Forum Strona Główna » Lublin jeździ! » Sportowo » Treningi szosowe »"

Idea Arrow

Idąc dalej bez kartki papieru i innych mniej lub bardziej przydatnych narzędzie kreślarskich - czy jest jeszcze coś co można by wyjaśnić w tej sprawie :?: Confusedhock:
Zgadza się, doskonale zdawałem sobie sprawę gdzie owy wątek się znajduje.


Trudno,
szerokości mobilki Cry
wstępnie się piszę...jutro dam potwierdzenie

a nie...coś mi się po*****o...myślałem że 08 to lipiec....edytuje ten post jak będę wiedział czy będę miał wolne...na razie jednak się wstrzymuję
Kiedyś powiedziałem, że nie założę już cienkich oponek do górala.
Na ten wyjazd zmieniam zdanie Smile
Jak mi się uda do tego czasu rozjeździć i noga będzie podawała to wchodzę w to 8-)
a mam takie pytanko...wiem że temat sportowy więc jak ktoś padnie to sam sobie wraca...a co się dzieje w przypadku złapania kapcia? też się zostawia takiego delikwenta?
Stron: 1 2 3 4