Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Szukam chętnych na treningi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam wszystkich zainteresowanych Smile

Szukam osób chętnych na treningi MTB, chciałbym stworzyć taką grupę regularnie trenującą. Trzeba się dobrze przygotować pod Gwiazdę Mazurską (informacje TUTAJ ). Treningi proponuję zacząć od najbliższego czwartku. Byłby ktoś chętny?
Kuba, napisz coś więcej jak te treningi miały by wyglądać, co chcesz trenować na takich wspólnych wyjazdach, jak często itd? Ja np wolę jeździć solo, jeśli nastawiam się na zrobienie czegoś konkretnego, bo w grupie to jest nie do ogarnięcia - różny poziom ludzi, różne podejście itp itd.
Wyjazdy dwa/trzy razy tygodniowo, trenować chciałbym najbardziej kolarstwo górskie, szczególnie podjazdy, i ogólnie rozwinąć dobrą technikę jazdy. Jak ktoś woli grupę to zapraszam. W grupie jest siła Smile
Bardzo jesteś hardkorem? Rób jakąś ustawkę, to wpadnę, zobaczę, czy nie będę Cię obciążał za bardzo.
hardcorem /po mojemu wyjadaczem/ to nie
No zobaczy sięTongue Piszę się na pierwsza taką jazdę.
To, że jako pierwszy zainicjowałem ten temat to proponuję mały pierwszy grupowy trening we czwartek 7 lipca o następujących godzinach:
- Real: 17.30
- Dworek Grafa: 17.45
- Tama: okolice 18.00 - 18.15

Trasę proponuję wokół Zalewu plus Stary Gaj. Jak na razie prognoza pogody optymistyczna.

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie Smile
Kuba

Edit: Jak by się ktoś chciał w trasie/na ścieżce dołączyć to będę w stroju Mazovii, tak więc łapać mnie proszę
To ja też będę, ostatnio przez robotę i te deszcze nie jeżdziłem z 10 dni.
jeżeli do ok 16 nie będzie padać to jedziemy, jeżeli będzie mocno lać to chyba trzeba będzie odwołać
Ja też spróbuje :-)

Jakub.P napisał(a):- Real: 17.30
- Dworek Grafa: 17.45
- Tama: okolice 18.00 - 18.15

To gdzie się spotykamy?? :-)

Jakub.P napisał(a):Trasę proponuję wokół Zalewu.
Czy to dobry pomysł o tej porze? Dużo ludzi.
Stron: 1 2 3 4