Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.07 2011 Czwartek Orlen Al.Zygmuntowskie 16:15
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
100 km po szosie Trasa do ustalenia Brak wpisów lub deszcz może mnie nie być
Będę
no to ja tez Smile
aby tylko sucho bylo
pogoda nie lepsza niz wczoraj, ja chyba odpadam
Raczej się pojawię, no chyba, że będzie mocno padać
Stawili się: Zwirek, kdk, krzysio dm, pasibrzuch, matlublin1996 i ja Smile Mateusz został za Żabią Wolą a my w tempie prawie 35km/h, licząc od stacji, dojechaliśmy do Bychawy. Chłopaki pocisnęli na górki i pewnie jeszcze kręcą a ja wróciłem przez Niedrzwicę.

69,15
2:20
29,5

Dzięki Panowie za trening. Mateusz, było bardzo dobrze, ale bez zatrzasków pewnych rzeczy nie przeskoczysz Smile No i książki wypakuj już z plecaka, bo są wakacje Wink

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Hej, dzięki za mocną jazdę! :-)
Mijaliśmy się.
kdk rozpoznałem. Smile

Ja praktycznie solo, nie licząc ze 2 km na kole kolarza, którego dogoniłem.

DST 54 km
AVG 34,23 km/h

Szkoda, że tak wcześnie trenujecie.

Pozdr.
R...
No niestety odpadłem, ale i tak jestem zadowolony, że przynajmniej ze 12km z wami przejechałem ;-) . Do następnego razu. Trochę muszę podtrenować. W drodze powrotnej spotkałem kilku "naszych" i z nimi spokojnie pojeździłem sobie po Lublinie. A co do plecaka to trzymałem w nim tylko najpotrzebniejsze rzeczy: dwa telefony komórkowe, dętkę, klucze, butelczyne z herbatką zieloną, łyżki do opony klucze, portfel, kurtkę i jeszcze kilka mało istotnych drobiazgów. ;-)
Mediana to mnie dogoniłeś (tylko dlatego, że od dwóch tygodni nie jeżdziłem i jechałem sobie lajcik :-P ), pozdro.
Sory za prywatę.
Stron: 1 2