Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [11-12.07] - Zwierzyniec
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Jurek S napisał(a):
perceive napisał(a):Wszystko doskonale rozumiem Smile

W Zwierzyńcu na pewno będę - chyba śmigniemy razem z koleżanką. Chętnie Was poznam już na miejscu jak będzie okazja Smile

Edit:
A teraz czekam na pierwszą babską ustawkę Smile

No ciekawa sprawa Undecided Ja kombinuję jak zachęcić do wyjazdu, wymyślam lajtowe tempo, a tu proszę, śmigną nam przed nosem i będą czekały na nas w Zwierzyńcu. A jak chcecie nas poznać? :-)
- Jurku, jak założysz "firmową" koszulkę to poznają Cię bez problemów,myślę,że laski :mrgreen: :mrgreen: powinny czekać z chlebem i solą przy wjeździe do Zwierzyńca :mrgreen:
Jurek S napisał(a):A jak chcecie nas poznać?
Rozejrzą sie po galerii, wydrukują kilka profili i poznają Was bez żadnych umówionych znaków :mrgreen:
Wy tu Mariusze nie podgadujcie :-D , tylko zapisujcie się na wyjazd
Jurek S napisał(a):Wy tu Mariusze nie podgadujcie , tylko zapisujcie się na wyjazd
Na następny bardzo chętnie. Rzecz w tym, że w przyszłym tygodniu jedziemy na wczasy i trochę przygotowań będzie. Ale za Was trzymamy kciuki :-D
Jurek S napisał(a):No ciekawa sprawa Undecided Ja kombinuję jak zachęcić do wyjazdu, wymyślam lajtowe tempo, a tu proszę, śmigną nam przed nosem i będą czekały na nas w Zwierzyńcu. A jak chcecie nas poznać? :-)


Jak nad Echo zobaczę wpadający tłum rowerzystów to nieśmiało zapytam "Państwo z forum?" :mrgreen:
Na tą chwilę następujące osoby zgłosiły chęć wyjazdu
1. Bart
2. Kola
3. Wieśko
4. Monika (jak będzie słońce :-D )
5. Jurek S (czyli ja)
Zastanawiają się
1. Wawerka
2. Kinga
3. Jacek
Już nie napiszę kto się kryguje ;-)
Ciągle można jeszcze dołączyć. Zapewniam, że tempo wycieczki nie będzie miało nic wspólnego z wczorajszym (kobiecym ;-) )wypadem
No to skład mamy ustalony:
Wawerka
Monika D
Kola
Bart
Wieśko
Jurek S
Nocleg już zamówiony. Wyjazd jak pierwotnie planowaliśmy ustawka nr 4 (pętla trolejbusowa na Kunickiego)
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=366
godz. 10.00
bawcie się dobrze Smile
Jurek S napisał(a):Nocleg już zamówiony.

Jurku, a gdzie jest nocleg, w samym Zwierzu czy gdzieś obok?
chodzi mi o to czy daleko będzie do tego całego jeziorka, bo jeżeli pogoda będzie kąpielowa to można popływać wieczorkiem
Nocleg jest w Zwierzyńcu. Nad stawy Echo gdzie można się pokąpać i gdzie kiedyś się z Karolą moczyłyście podjechalibyśmy rowerami (c.a. 2km)
Stron: 1 2 3 4 5