Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [11-12.07] - Zwierzyniec
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Uwaga, drugie podejście do Zwierzyńca. Termin wyjazdu: 11-12 lipca. Proszę zgłaszać akces najpóźniej do czwartku 18.00. Mam nadzieję, że uda nam się w tak krótkim czasie załatwić noclegi. Chodzi też o to, żeby już były w miarę klarowne prognozy pogody.
Termin wyjazdu beznadziejny :-( . Wiem, że dwie osoby, które się szykowały na Zwierzyniec w czerwcu w tym terminie nie pojadą bo mają inne plany czyli ze mną jest już trzy osoby, którym termin nie pasuje. Szkoda ale może innym razem się uda, wakacje przecież jeszcze trwająSmile
Karola napisał(a):Termin wyjazdu beznadziejny :-( . (...)

Z tego co pamiętam sama proponowałaś ten termin Undecided . Zobaczymy jak inni. Sam na pewno nie pojadę :-P
Ja, mimo że jestem świeżakiem na tym forum to się piszę na ten wyjazd Smile a Roztocze jest mi bardzo bliskie i nie mogę tego przegapić Smile
Jurek S napisał(a):Z tego co pamiętam sama proponowałaś ten termin Undecided .
Zgadza się. Proponowałam ten termin zaraz po rezygnacji z wyjazdu w czerwcu ale od tego czasu sporo się zmieniło i teraz nie mogę jechac. Szkoda ale przeżyję nie ten to będzie kolejnySmile

perceive napisał(a):Ja, mimo że jestem świeżakiem na tym forum to się piszę na ten wyjazd Smile a Roztocze jest mi bardzo bliskie i nie mogę tego przegapić Smile
Proponuję najpierw pojawic się na jakiejś ustawce a dopiero później deklarowac.
Cytat:Sam na pewno nie pojadę :-P
jeśli chodzi o mnie, to z chęcią dotrzymam towarzystwa, szkoda że kilku osobom nie pasuje, ale pamiętam że po nieudanej próbie w czerwcu, nowy termin był poruszony i większość się zgodziła, no ale "wtedy a teraz" robi różnicę, miło by było w tak licznej jak "wtedy ;-) " grupie wyruszyć na Roztocze
Mi niestety też nie pasuje 11-12
holden napisał(a):Mi niestety też nie pasuje 11-12
No właśnie pisząc wcześniej o tych dwóch osobach miałam na myśli też Ciebie.
Mi też nie pasuje - wcześniej się nie deklarowałem ale jeżeli zorganizujemy to na początku sierpnia to postaram się jechać. Roztocze mnie kręci ;p
Karola napisał(a):
perceive napisał(a):Ja, mimo że jestem świeżakiem na tym forum to się piszę na ten wyjazd Smile a Roztocze jest mi bardzo bliskie i nie mogę tego przegapić Smile
Proponuję najpierw pojawic się na jakiejś ustawce a dopiero później deklarowac.

Chętnie się pojawię... i zrobiłabym to pewnie już wcześniej, ale jestem na etapie zmiany roweru... Rozumiem, że jak nie zdążę to nie zapraszacie osób obcych.
Stron: 1 2 3 4 5