Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [10.07] g. 4.00 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

felek

Dystans jakieś 30-40km. Ustawka aktualna tylko przy dobrej pogodzie. Przy braku wpisów do 21.30 nie zajeżdżam pod LKJ.
I tak miałam jakoś rano pojeździć, więc postaram się wstać ;-) . Sorry że tak późno piszę, mam nadzieję że nie za późno..

felek

masz szczęście, że jeszcze na forum zajrzałem ;-)
Yyyyy to Ty tam byłeś? Confusedhock: Znaczy się na początku, jak dojeżdżałam myślałam, że to Ty, ale to był Filip Zbanowany :-P . Nie wiem ile tam stał. Ja wpadłam 3:55. Postaliśmy do 4:05 i pomyśleliśmy, że nie dowiedziałeś się, że przyjadę i pojechałeś sam :-P . Więc ruszyliśmy, całkiem żwawo z myślą, że Cię dopadniemy gdzieś dalej. Nie dopadliśmy :-( . Jak to się mogło stać?
Zrobiliśmy 31 km w baardzo żwawym tempie.
Ale pomysł ustawek porannych jest super. Mgła nad zalewem i wschód słońca rewelacyjny. Tylko zdjęcia robić :-D. Moje, z telefonu, nie oddają całego uroku..

Trasa

Kilka zdjęć

felek

Za późno zobaczyłem wpis i pod LKJ dotarłem z kilku minutowym poślizgiem, więc musieliśmy się rozminąć. Poczekałem do 12 po i ruszyłem na taką trasę http://www.bikemap.net/route/1100241 ( z małą wizytą na śniadanko po drodze Tongue ) Fajne fotki, na żywo to jeszcze lepiej wygląda ale i tak najlepsza mgła była tuż za zakrętem z Diamentowej na ścieżkę. Pewnie w niedługim czasie znowu zapodam podobną ustawkę, więc może następnym razem uda się zgrać Smile
felek napisał(a):Poczekałem do 12 po i ruszyłem na taką trasę http://www.bikemap.net/route/1100241

Niezły ten "poranny rozruch" miałeś Confusedhock: :mrgreen: . No ale ze śniadaniem to inna rozmowa... My z Filipem zastanawialiśmy się nad bułeczkami, ale jakoś nic otwartego w niedzielę, do tego o tej porze, nie przychodziło nam do głowy. Do następnego :mrgreen:
Pat napisał(a):nic otwartego w niedzielę, do tego o tej porze
Następnym razem się pod Tesco ustawiajcie Wink.
Sorry za OT