Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: sports tracker
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
byłby ktoś tak miły i by ściągnął mi sports trackera i umieścił na jakimś serwerze hostingowym?
Chodzi o wersję na androida. U mnie coś się nie może pobrać.

http://www.sports-tracker.com
To nie to :-D
Tam się trzeba zalogować. Poproś Patrycję, też ma telefon na Andku.
sportstrakerowcy androidowcy mam do Was pytanko .... czy Wam tez się niektóre "workouty" nie chcą wysłać na profil?

u mnie się taki problem pojawia, szczególnie wtedy kiedy modyfikuję zapis, chodzi o dodanie tętna i kalorii z pulsaka (pulsak jest oddzielny, tzn nie pas bluetooth)

wiem, że to początki ST na andka i jeszcze wszystko może nie bangla jak powinno ale tak to się raczej nawet w pierwszych betach nie powinno robić
Mnie natywnie na nokię tez nie wysyła, dwa razy z bólem wysłał i koniec Sad
Grzebałem potem, zmieniałem hasło (małe/duże litery) ale.. "on" się zapytał o hasło tylko raz i nie mam pojęcia gdzie można to ustawić ponownie. Słowem: zgrywam na kompa i wysyłam stroną (a właściwie przestałem, wgrywam na gpsies).
jak tego szybko nie poprawią to coś mi się wydaje, że to jednak endomondo będzie moim ulubionym programem tego typu, chociaż ST ma dokładniejszy ślad
kenubi napisał(a):Mnie natywnie na nokię tez nie wysyła, dwa razy z bólem wysłał i koniec Sad
Grzebałem potem, zmieniałem hasło (małe/duże litery) ale.. "on" się zapytał o hasło tylko raz i nie mam pojęcia gdzie można to ustawić ponownie. Słowem: zgrywam na kompa i wysyłam stroną (a właściwie przestałem, wgrywam na gpsies).

też tak miałem ale z tego co pamiętam trzeba było w ustawieniach programu zmienić połączenia internetowe na brak wlan (czy jakoś tak) i wtedy przy wysyłaniu pytał sam o sieć i szlo elegancko. Niestety chwilowo nie sprawdzę dokładnie bo mi ta nokia padła
No to tak. Podłączyłem tel. do kompa i skasowałem plik:
SportsTracker2 -> config.dat
Skasowało ustawienia "User" (General zostały nie ruszone - chyba)
Trzeba sobie jeszcze poprawić w Activities - jeśli np. jest ustawione Autopause.

Odpaliłem ST i podalem ponownie dane (user->name ale to chyba nie ma znaczenia).
Wszedłem w trasę i Upload - zapytało o nazwe na serwerze usera i hasla dla niego.
Napisalo ~autoryzacja na serwerze O.K., Uploadnig... i po jakims czasie wywala cos w stylu "Internal service error" i tyle.
Aha. dzieje mi się to już ze 2-3 miesiace. Aktualizacja oprogramowania nic nie znajduje.