Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Amortyzator Rock Shox TORA / Recon / Reba
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć
Rozgladam sie za amortyzatorem Tora, potrzebny mi jest do Racingu na Janowskiej.
Moze być nowy lub zdjęty z nowego roweru jak i używany ale nie wiecej niż sezonowy z tym że w bardzo dobrym stanie technicznym.
nadal aktualne, szukam Tora lub Recon bo na Reba mnie raczej nie stać
najlepiej AIR
Ale chyba nie dla Ciebie? Bo Tora czy Recon się pod Tobą rozkraczą. O Rebe też się bym bał mimo że w 4X prosi na niej jeździli. Pomyśl lepiej o jakimś Marcoku Z1 tyle że ciężko będzie z wersją Air.
stary dawno mnie w akcji nie widziales Smile
II miejsce na lubelszczyznie w bmx rc zobowiazuje Tongue
Tak czy inaczej to widły do XC bez sztywnej ośki (poza nowszymi Rebami). Kumpel miał Recona to szybko go wymienił na Z1 bo Recon delikatny był. Jak się wszędzie powklejasz idealnie to pewnie tych widłów nie zajeździsz od razu, ale jeden niedolot i wideł będzie w częściach. To już chyba lepiej by było wziąć Revelation ze sztywną ośką.
od Z1 to duro lepszy 4 razy
Chyba do rzucania w drzewo albo testowania kolorów farby przed malowaniem ramy? Jeśli Twoje chodzi lepiej od Z1 (jakieś customowe tłumiki od BOSa za milion złotych albo coś?) to na pewno chodzi lepiej niż Tora i Recon.
nieaktualne Big Grin
I co chodzi lepiej? Wink
Jeszcze nie zamontowany do roweru Smile.
Ma bardzo długą rure sterową bo góra jest nowa, tłumik, komora powoetrzna, lagi. Uzywane są golenie i pochodza Reby.
Dziwna kombinacja i nie wiem dlaczego ktos tak zrobil. Dzis amortyzator rozebralem i wszystko z nim ok. Dostałem paragon na 1100zł kupiony w maju 2011, oraz gwarancje chociaz nie wiem czy jest wazna skoro golenie ma wymienione. Kupiłem go na allegro za 403zł

[Obrazek: 18591402.jpg]
Stron: 1 2