Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Drużyna Endomondo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Arkus: a może założymy (kto może) drużynę na endomondo, i będziemy rywalizować między sobą ;p
Arkus: przyznać się kto używa to sie zbierzemy jakoś - w kupie raźniej Tongue
Pat: ja używam i już jestem "zebrana" ;D polecam Wink
Marcinb: Ja też używam, jak nie zapomnę włączyć Smile
mariox: Założyłem, proszę się podłączać Wink
mariox: Arkus i Pati dostali zaproszenia, reszta niech się rejestruje i wpisuje, rywalizacja nazywa się RowerowyLublin.org
Ifson: żebym miał GPS : D
mariox: ifson: no to kombinuj, jak chcesz to Ci mój za grosze odpalę Wink
Ifson: Ja i tak spłukany ;-)
gello1: mam pytanie do posiadaczy endomodo widzialem na sieci wersje na JAVA ściągnąłem sobie ale nie działa co mam zrobić
Ifson: gello, masz linka? ;P
Ifson: e, dobra mam. Sprawdzę później Tongue
Pat: melduję, że już się podłączyłam Smile
mariox: no widzę, widzę Wink liderujesz,, bo ja nie wszystkie swoje wyjazdy rejestrowałem ;p Big Grin
mariox: ale nakręciliśmy już ponad 5 kkm, zapraszamy wszystkich
marecky: no nie wiem czy "już" czy "dopiero" Smile zależy jeszcze na ile osób Smile
Arkus: w zasadzie brakuje tam człowieka z pewnym giantem i jego 10k - ładnie by podbił sumę
gello1: ifson sprawdz czy działa ci na java ale czytałem ze trzeba mieć wewnętrzny gpsa jak mam zewnętrzny
Pat: Może być chyba i zewnętrzny gps tylko musisz mieć możliwość "wyciągnięcia" z niego pliku gpx. Wtedy po prostu importujesz gpx'a na profil z komputera
Pat: Oczywiście aplikacja na telefonie nie jest Ci wtedy do niczego potrzebna.
Cytat:gello1: Pat a mając na myśli zewnętrzny gps to ja mam telefon SE k800i i słuchawki SE z modułem GPS model HGE-100

Jeśli endomondo nie działa pod javą to proponuję zrobić tak:

1. Zapisz plik .gpx ewentualnie .tcx na dysku
2. Zarejestruj się na endomondo
3. Treningi -> Importuj trening -> Importuj z pliku

Tyle. Zaimportowane dane powinny być takie same jak i w trek buddy.

Sprawdź na próbę, bo niektóre gpx'y nie będą pasowały do każdej aplikacji. Zależy to chyba od tego jak są zbudowane.
Pat, jak zaimportować to ja wiem jak(komputeryzacyje mam w jednym paluszku obcykane).
Witam,
Pamiętać należy, że nieraz pojawiają się dziwne błędy więc zaimportowaną traskę warto sprawdzić - np. czy endo nie policzył sobie 1k km w 3h z kosmicznymi średnimi (raz miałem traskę na ścieżce z przewyższeniami 12k m). Ponadto u mnie importowanie treningu z pliku gpx zawsze ustawia trening na bieganie więc trzeba to z ręki zmienić.

Oczywiście swoboda tworzenia treningów z ręki kusi do naciągania wyników ale no cóż rekreacyjne ustawki Jurka ujawnią prawdziwą formę :lol:

Więc zgodnie z hasłem endo - UWOLNIJMY ENDORFINY

ps. przypuszcza się, że przedłużony intensywny wysiłek powoduje wzmożone wydzielanie endorfin, objawiające się euforią biegacza :mrgreen:

Pozdrawiam.
Może ktoś poda jakiś przykład aplikacji do zapisywania śladu .gpx na system JAVA???
gello1 napisał(a):Może ktoś poda jakiś przykład aplikacji do zapisywania śladu .gpx na system JAVA???
"system JAVA" ? a cóż to takiego?
Nie rozumiem, masz chyba treikbuddy (?) on zapisuje .gpx w czym problem
oj java to java wiadome. A myślałem o innym prostszym TrekBuddy działa ok, bo testowałem.
Pzdr
http://www.maps-gps-info.com/fgpfwmobile.html#Java
bbTracker ? Jak znajdziesz coś fajnego daj znać.
z endomondo korzystam i znam, spróbowałabym jeszcze sports trackera na androida ale niezależnie czy z marketu czy nazwijmy to z "sieci" aplikacja się nie uruchamia ;/ a podobno ST mniej od mundka wcina baterię ...
Hmmm a nie dałoby się znieść ograniczenia dyscypliny, albo połączyć wszystkie dyscypliny rowerowe? Bo muszę zmieniać z "kolarstwo" na "jazda na rowerze" Big Grin

@truskafka ST na andka jest jeszcze w fazie dopracowywania, nowa wersja ma obsługiwać więcej rozdzielczości ekranów, więc może uda ci się odpalić. Mi akurat działa, ale strasznie powolnie.
Stron: 1 2