Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Cześć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich miłośników i fascynatów tej pięknej i wręcz fascynującej machiny do poruszanie się jaką jest jednoślad potocznie zwany rowerem Big Grin

Mam na imię Łukasz, jestem z Lublina i całe życie mieszkam na Czechowie w betonowej trumnie jaka jest blok Tongue jednym z kontaktów z przyroda jest pobliski poligon który od jakiegoś czasu zostaje systematycznie zabudowywany :/ swego czasu ćwiczyłem Kyokushin Karate w lubelskim klubie na Głowackiego i dużo biegałem, a teraz tylko rower i ćwiczenia siłowe wg książki Olivier'a Lafay "Trening siłowy bez sprzętu"
W bliżej nie określonym czasie planuję powrót do biegania po poligonie co było ciekawym urozmaiceniem, a to dzięki ziomalce Monice, Pozdro 600 dla niej Big Grin

Na początek tyle o mnie, bo co za dużo to nie zdrowo, chyba że masa świeżych owoców i warzyw Big Grin

Pozdrawiam wszystkich
Cześć Smile Ale to do biegania nie wracaj tylko na rowerze więcej śmigaj !!! Big Grin
bieganie to tak z korzyści motywacyjnych, w celu przemyśleń, walki ze sobą i kondycyjnych
Cześć Wink
dzięki, że wspomniałeś o mnie Big Grin
HdZi, nie słuchaj Adama, biegaj, bieganie jest cudowne Wink
Nie noo, można trochę też i biegać Wink Big Grin
cześć
a to że bieganie to fajne sprawa to wiem, tylko przemóc się, a jak juz się to zrobi to jest jak narkotyk Big Grin
Czarna napisał(a):Cześć Wink
dzięki, że wspomniałeś o mnie Big Grin
HdZi, nie słuchaj Adama, biegaj, bieganie jest cudowne Wink

No właśnie. Nie słuchaj Adama. Biegaj. Siemanko tak w ogóle. ;-)
bieganie jest super Big Grin dopóki nie odkryje się jazdy na rowerze ...
jakoś wtedy trudniej zebrać się do bieganiaWink

cześć Smile
Bieganie jest super alternatywą wtedy, gdy rower chwilowo zbrzydł, masz dogorywający napęd lub pogoda uniemożliwia jazdę. Poza tym jest fajnym uzupełnieniem treningu.
Będę bronił biegania (rower już odkryłem ;-) ).
Stron: 1 2