Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witajcie :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,

Na prośbę endriu68 przedstawiam się.

Mam na imię Jakub, chociaż wolę jak się do mnie mówi Kuba. Studiuję na ekonomię na KULu. W ciągu tych wakacji planuję poprawić formę, aby na następny sezon być dobrze przygotowany. Chyba tyle na razie, jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy napiszę.

Pozdrawiam
Witaj

Jakub.P napisał(a):W ciągu tych wakacji planuję poprawić formę, aby na następny sezon być dobrze przygotowany.
Formę na następny sezon szykuje się w zimie Tongue

pOZBig Grinrower
Grzesiek
siemka
ja już zacząłem, ponieważ więcej czasu potrzebuje
Jak potrzebujesz więcej czasu to zacznij od początku listopada a nie od początku grudnia Tongue Zapewniam Cię, że obecne treningi (jeśli rzeczywiście są długie - po kilka godzin i regularne - kilka razy w tygodniu) niewiele Ci pomogą w przygotowaniach do następnego sezonu. Natomiast jeśli to jest jakiś trening 2h raz na jakiś czas to pomoże Ci to w tym sezonie trochę podnieść formę, ale z przygotowaniami do następnego sezonu nie będzie miało wiele wspólnego Tongue

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Grzegorzu, ale to chodzi też o aspekty zdrowotne (na forum się nie nadają, aby pisać co i jak, jak chcesz to Ci kiedyś powiem)
Witaj- przyszła inteligencjo narodu. Ma prośba 1.czytaj ze zrozumieniem posty
2.nie pisz , by pisać. jeśli nie doczytałeś do końca lub nie zrozumiałeś.
pozdrawiam.