Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Dobry;] witam serdecznie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam wszystkich;]

Z tej strony Paweł. Z zawodu i wykształcenia - pracoholik;] a precyzując to zajmuję się montażem filmowym i ogólnie szerokopojętą postprodukcją filmową. Wiek 29.
Jako, że moje miejsce pracy składa się ze stacji montażowej i 3 monitorów, postanowiłem ostatnio, że dorzuce tam jeszcze rower;]

Nie ukrywam że strasznie ciągnie mnie do freeride/downhill więc postanowiłem zacząć od enduro;] planowany zakup w najbliższych dniach - Kona Coiler Dee-Lux
[Obrazek: full_kona_coiler_deev.jpg]
- tak wiec lekki(póki co) DH też wchodzi w gre.

Moi znajomi niestety nie podzielają jakoś mojej zajawki, a samemu trochę słabo sie jeździ, tak więc gdyby znaleźli się tu jacyś "wariaci" jeżdżący ostro po lasach to chętnie złapie jakies ciekawe kontakty.

Chciałbym też w najbliższym czasie przetestować swój zakup tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=GFnUmndf3V4

jeżeli faktycznie to są okolice Rzeszowa to nie mamy wcale tak daleko. Zawsze można większą ekipą tam wyskoczyć w jakis wolny weekend.

pozdrawiam
Siemanko. Fajną odmianę kolarstwa sobie upodobałeś. Też mnie ciągnie w tę stronę i to od dawna. Problemem w moim przypadku jest to, że wchodząc w FR/DH to dla mnie zaczynac ze wszystkim od początku. Jak dostanę spadek po cioci z Maroko to wchodzę to Twojego teamu, biorę łopatę i osobiście pomagam klepac hopy.
PozdrówkiSmile
[Mam nadzieję, że nie zostanie to uznane jako reklamowanie konkurencjiTongue]

Kumpel z klasy, który ma podobne upodobania poleca forum www.lsfr.pl Smile