Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 21.08, g. 9.00, PKP Lublin, Zwierzyniec
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witajcie Smile

Piszę tak wcześnie, aby każdy się zastanowił i przemyślał pomysł na mile spędzony czas. Więc są dwie propozycje na wyjazd:
1. Dołączymy do wycieczki organizowanej przez Jurka (mam nadzieję, iż się zgodzi). Przejedziemy w okolicach 50 km i wrócimy do Zwierzyńca na szynobus.
2. Dojedziemy szynobusem do Zwierzyńca, dalej ścieżkami do Suśca. Z Suśca powrót szynobusem do Lublina.

Co do wyboru opcji poinformuje po powrocie Pielgrzymki do Lublina oraz trasę wycieczki.
Byłby ktoś chętny?

Pozdrawiam
Kuba
Ja się wstępnie na to piszeWink
Czy możesz podać godziny odjazdu szynobusów z Lublina i powrót z Suśca ?
Z Lublina do Zwierzyńca: 9.53
Z Suśca do Lublina: 15.59
Ze Zwierzyńca do Lublina: 16.30
możesz podać wstępny lub przybliżony kosztorys?
trasa jak mniemam nie-asfaltowa?
Tutaj podaję propozycję trasy: Zwierzyniec --> Susiec
Długość trasy to blisko 40 km, jadąc ze średnią około 15 km/h (czas przejazdu rowerami według strony www.gpsies.com to 2:36:00, to z pociągu wysiądziemy w Zwierzyńcu o 12.05) czyli na stacji w Suścu dojedziemy w okolicę godziny 14.45. Pociąg powrotny z Suśca mamy o 15.59. Jeżeli średnia by była mniejsza to proponuję wsiąść w pociąg do Lublina w Długim Kącie (odjazd o 16.11) lub w Józefowie Roztoczańskim (16.18).

Ceny biletów:
1. Opłata za przejazd na podanych niżej trasach jest taka sama i zawiera cenę przewozu roweru:
Lublin --> Zwierzyniec
Zwierzyniec --> Lublin
Józefów Roztoczański --> Lublin
11,63 zł - cena biletu studenckiego (51% zniżki)
14,67 zł - cena biletu uczniowskiego (37% zniżki)
22,70 zł - cena biletu normalnego.

2. Opłata za przejazd trasą Susiec --> Lublin
12,61 zł - cena biletu studenckiego (51% zniżki)
15,93 zł - cena biletu uczniowskiego (37% zniżki)
24,70 zł - cena biletu normalnego.

Ceny są podane tak jak by je zamawiać przez Internet. Do kas w Lublinie nie mogę się dodzwonić, więc mam nadzieje, iż ceny biletów są takie same.

Wstępnie ile osób było by chętnych na taki wyjazd? Na deklaracje czekam do czwartku do północy.
Jeżeli nie będzie padać, to spotkamy się w Zwierzyńcu Wink
P.S. za 11,63 zł jeździłem z Lublina do Zwierzyńca ze zniżką 51% na bilecie kupionym w kasie, więc ceny prawdopodobnie są takie same.
Kuba, to Twoja wycieczka, ale jezeli mogę coś zaproponować. Trochę szkoda tłuc się pociągiem ładnych parę godzin, żeby później przejechać tylko 40km. Pomysł dojechania do Zwierzyńca dobry. Ale ja na Waszym miejscu zrobiłbym sobie pętelkę tak z 60-70km i wrócił ze Zwierzyńca.
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Na razie czekam na mapy, mają przyjść lada chwila. I zaproponuję jeszcze zwiedzanie Roztoczańskiego Parku Narodowego, tak jak pisałeś do ścieżką do Florianki. Tak więc proszę przygotować swoje dokumenty na ulgi i kasę na wejście do RPN.

Na wszelki wypadek też można zabrać ze sobą coś na deszcz oraz chłodniejszą pogodę. Niby ma być ciepło i bez opadów, ale wiadomo jak to z prognozą jest.
Można też dojechać do Józefowa, a potem przez Górecko, Floriankę, Zwierzyniec, Guciów, Bondyrz i Krasnobród, na skróty do Suśca, lub odwrotnie. Kombinacji jest dużo i z pewnością jeden wyjazd, to i tak za mało, żeby w pełni zakosztować jazdy w tych rejonach ;-)
Stron: 1 2 3