Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: środa, 8 lipca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
perceive napisał(a):jutro odbieram rower w tych godzinach
Ja nie chcę się wtrącać, bo mało kobiecy jestem na ten wątek, ale kobietki chyba z natury takie marudne są.
A nie można napisać: zadzwonię z rana do serwisu i poproszę, aby rower był gotowy wcześniej, bo zależy mi bardzo na wyjeździe z Dream Team-em?
Strasznie mało determinacji widzę w wypowiedziach nowych forumowiczek.
Chyba, że chodzi o dopiero zakupiony rower, wtedy moja rada nie będzie miała zastosowania.
(proszę wziąć poprawkę - wszystko to pisałem z przymrużeniem oka) :-D
Wieśko napisał(a):Strasznie mało determinacji widzę w wypowiedziach nowych forumowiczek.
Chyba, że chodzi o dopiero zakupiony rower, wtedy moja rada nie będzie miała zastosowania.
(proszę wziąć poprawkę - wszystko to pisałem z przymrużeniem oka) :-D

Właśnie o to chodzi Smile A biorąc pod uwagę to, że mój obecny ma urwany pedał, pokrzywione ośki itd. to nie mam wyjścia, muszę grzecznie poczekać Smile
perceive napisał(a):Myślałam, że dam radę do Was pierwszy raz dołączyć właśnie na pierwszą babską ustawkę
Nie daj się zwieść pozorom, czyli określeniu tzw. "babska ustawka". Zapewniam Cię, że Nasze Panie tak tylko ściemniają, że chcą jeździć "lajtowo". W rzeczywistości potrafią jeździć bardzo szybko :mrgreen:
mariox napisał(a):Nie daj się zwieść pozorom, czyli określeniu tzw. "babska ustawka". Zapewniam Cię, że Nasze Panie tak tylko ściemniają, że chcą jeździć "lajtowo". W rzeczywistości potrafią jeździć bardzo szybko :mrgreen:

Ale straszycie :-)
perceive napisał(a):biorąc pod uwagę to, że mój obecny ma urwany pedał, pokrzywione ośki itd.
Ho! ho! Confusedhock: to co z Ciebie za szatan :evil: na drodze, że pedały urywasz i ośki krzywisz?! Confusedhock: aż się boje spotkać z Tobą na ustawce Confusedhock:
perceive napisał(a):Ale straszycie
Nie straszymy tylko uprzedzamy.
Ale nie martw się, nie porzucą Cię na trasie :mrgreen:

Bart napisał(a):boje spotkać z Tobą na ustawce
Hahah... no właśnie, ciekawe, czy pompką po głowie nie zarobisz :mrgreen:
mariox napisał(a):Nie straszymy tylko uprzedzamy.
Ale nie martw się, nie porzucą Cię na trasie :mrgreen:

Śmiało mogą porzucać Smile I tak zazwyczaj jeżdżę sama, więc nie siądę i się nie rozpłaczę :-)
Agnieszek napisał(a):Nie znam tej trasy, a chętnie bym się wybrała, tylko mam ograniczony czas. O której byłby powrót? Smile
I ja szosą bym przyjechała, da radę przejechać...?

trasa cały czas asfaltem, więc da radę szosą tylko ja nie wiem czy szosą to się da tak wolno jechać ... ;-)
jedzie się przez Prawiedniki do Osmolic i w Osmolicach w lewo na Bychawkę, fajna boczna droga, w sumie ok. 50 może 60 km w obie strony
ciężko mi powiedzieć co z godziną powrotu, pewnie koło 20 - 21, zawsze też można traskę np. skrócić, nie mam jakiejś strasznej fazy żeby koooniecznie Bychawę jutro obejrzeć ;-)

EDIT:
Panowie, proszę nie straszyć Pani Perceive, ja naprawdę ostatnio ledwo przebieram nogami i osiągam szczyty ślimakowatości rowerowej
Kola - z tym Karmi to dobrze kombinujesz, jakbyś jeszcze przynajmniej jednego paznokcia sobie pomalował hihi ... :roll:
Przepraszam Drogie Panie :-D , z Kolą robimy jutro ustawkę, tylko tak się złożyło że pasuje nam tylko o 17 i akurat przy LKJocie , w związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy nie będziecie mieć nic na przeciwko że będziemy obok, bądź jeżeli nie będzie miejsca, postać chwilę przy Was :oops: , czekając na potencjalnych chętnych na kręcenie?
kola napisał(a):Prawdziwy men nie założy kiecki raczej :-)

i tu się bardzo mylisz Tongue
prawdziwy men założy bez oporu Tongue ja niestety nie czuje się na silach Tongue

mam... wróć... siostra ma i pożyczy różowy rower
ale... nie czuje się na silach aby kręcić z tymi koksicami Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9