Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: środa, 8 lipca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
KermitOZ napisał(a):Panowie, a nie łatwiej po prostu ogolić nogi i jechać z dziewczynami? Big Grin
Daj przykład - czekamy :-D
A jeśli już dałem? Tongue
KermitOZ napisał(a):A jeśli już dałem? Tongue
Confusedhock: Rzadko się przyglądam szczegółowo męskim nogom - nie zauważyłem :-?
To ja już chyba wolę numer z paznokciami :oops:
kropka napisał(a):Ale do was można bez jakichś specjalnych zaproszeń prawda? Uprzedzam też, że nie jestem szybka.

oczywiście, zapraszamy :-D
Tempo na tych ustawkach jest nieistotne, z założenia ma być spokojne, jak będziemy chciały się zmęczyć to zawsze możemy podjechać na ustawkę z Jurkiem, Arkiem, Wieśkiem ... czy którymkolwiek innym demonem prędkości ;-)

ps. pogoda wygląda coraz lepiej :-)

EDIT: pogoda ok, jedziemy
Wawerka napisał(a):
kropka napisał(a):...jak będziemy chciały się zmęczyć to zawsze możemy podjechać na ustawkę z Jurkiem, Arkiem, Wieśkiem ... czy którymkolwiek innym demonem prędkości ;-)

Dobrze, ze ja nie jestem demonem prędkości, ale mam nadzieję być jakimkolwiek innym demonem, bo zło przyciąga :mrgreen:
A dziś i ja idę na bajk ale nie będę Paniom przeszkadzał, jadę na Bełżyce.
Coś czuję, że dziś to jednak panów się kilku zleci na tę "damską" ustawkę Smile
Ja nie będę przeszkadzał, przyjadę później Smile
mariox napisał(a):Coś czuję, że dziś to jednak panów się kilku zleci na tę "damską" ustawkę Smile
i o to chodziło
panowie przyjadą ale to panie będą kierować grupą Tongue
Zgubiłam się. To są kobiece ustawki czy koedukacyjne?
Chyba kooedukacyjne poniewaz brak meskich ustawek jest
Ze kobitki taka srednia zrobily? UU to niezle;d
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9