Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Do oceniaczy ze zdjęć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Takie coś wpadło w oko mojej Koleżance.
Moim zdaniem wygląda nieźle, ale wszelkie sugestie mile widziane Wink
I nie pytajcie o procent jazdy w terenie czy asfalcie, ale chodzi mi raczej o relację cena/zawartość.
Z góry dzięki
Moim zdaniem ta obniżka to pic na wodę. W sierpniu producenci zaczynają wypychać "starą" kolekcję i stąd obniżki 10-20%. Na miejscu twojej koleżanki jeśli jej się nie pali poczekałbym do września / października kiedy obniżki przekraczają 30%.

Sam rower - a jak koleżanka będzie go użytkowała ?
Jeszcze 3 lata temu, rower na tego typu osprzęcie (w sezonie) można było kupić za 999 zł.

Stawiałbym na używki oczywiście urywająć z ceny, kwotę na wszystkie potrzebne regulacje.

http://allegro.pl/rower-wheeler-39-pro- ... 75879.html
http://allegro.pl/giant-rincon-aluxx-60 ... 01640.html
Dziwny opis troszkę.
Najpierw pisze że ma V-ki:
"- hamulce v-brake Tektro"

A dalej że hydrauliki:
- Klamki hamulcowe: Tektro Auriga Comp Disc Hydrauliczne
- Hamulce: Tektro Auriga Comp Disc Hydrauliczne

Więc lepiej uważać i wcześniej dopytać się sprzedawcy jaki faktycznie osprzęt ma rower.
Proponuję jeszcze poszukać na Allegro. W tej cenie może coś jeszcze innego ciekawego się trafi.
Arkus napisał(a):poczekałbym do września / października kiedy obniżki przekraczają 30%.
Nie chodzi o procent obniżki, ale o relację aktualnej ceny do zawartości
suchy napisał(a):Jeszcze 3 lata temu, rower na tego typu osprzęcie (w sezonie) można było kupić za 999 zł.
Zależy w dużej mierze od marki roweru. Ale taka kwota to trochę przesada.
piotrekgp napisał(a):Proponuję jeszcze poszukać na Allegro. W tej cenie może coś jeszcze innego ciekawego się trafi.
Piotrek, to jest Kobieta, kupuje oczami, ten jej się spodobał :mrgreen:

Poza tym minusem wg mnie jest krotki okres gwarancji. Wszędzie za byle jaki szrot jest minimum dwa lata.