Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.08, g. 16:00, stary most kalina lub lkj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jade taką trasą:
http://www.endomondo.com/workouts/18308929

Tempo raczej spokojne (po płaskim 20-25km/h, pod górke lub w terenie wolniej Big Grin), chyba ze sie zgłoszą amatorzy wolnej jazdy to moge jechac i 15km/h. Mi to obojętne z grubsza, chce porównać konsumpcję energii oraz dokładność działania SportsTrackera w porównaniu do Endomondo, stąd będę trzymał trasy podanej wyżej.

Jeżeli nikt się nie zgłosi (tu/pw/gg/tel) to jade bez przystanków na moście i kolo lkj-ta

moj nr tel jakby ktos potrzebowal: 661040284 (tylko jak dzwonicie to sie przedstawcie Big Grin (np ze z forum), zebym zaczail ocb Tongue)
O, tego mi własnie trzeba było na niedzielne popołudnie. Uściślij tylko miejsce z godziną - 16.00 most czy lkj.?
jak będzie dobra pogoda i kondycja (po Nałęczowie) wpadam
Jurek S napisał(a):O, tego mi własnie trzeba było na niedzielne popołudnie. Uściślij tylko miejsce z godziną - 16.00 most czy lkj.?
16:00 planuję być na moście na kalinie.

Jakby komuś nie pasowała godzina silnie to możemy się dogadać, od 15:30 mam czas Tongue (byle przed wieczorem, moja tylna lampka nieczynna jest)
Hej, a że tak zapytam na wstępie, wy macie taką hermetyczną grupę czy każdy "z zewnątrz" może się podpiąć ?

Jak coś to bym się pisał na wspólne kręcenie :-)
mogą osoby z zewnątrzSmile nawet to jest wskazaneWink
Dobra, to wpadnę, tylko jakbyś WombaTHTS podesłał na pw swój numer tel. to bym się cieszył (mogę mieć problem z trafieniem ;-) ).
w pierwszym poscie masz ;p
Ja już po :-D . Taki wyjazd akurat dla spalenia obiadowych kalorii.
Dst 41,6km, śr. 21,3km/h (sporo terenu)
A ja się zasugerowałem tą trasą (endomondo) z pierwszego postu, wklepałem ładnie "Związkowa" do GPS'a i szukam... wiatru w polu haha.

Gdzieś kiedyś widziałem mapki z zaznaczonymi miejscami ustawek, ale nie mogę tego teraz znaleźć.
Stron: 1 2