Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: dzień dobry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zdecydowałam się zapisać tutaj, skuszona tylko i wyłacznie waszymi kobiecymi ustawkami. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie ;-) .
Witaj w naszych skromnych progach Smile Jak mogłaś? ;D Nie wybaczymy hehe.
No proszę, kobiece ustawki odnoszą sukces marketingowy :mrgreen: .
Witamy i zapraszamy na ustawki (również koedukacyjne) Smile
No nie obraźcie się panowie na mnie ale testosteronu na ścieżkach rowerowych póki co doświadczyłam zbyt wiele, więc na razie zostanę przy kobiecych ustawkach.
kropka napisał(a):testosteronu na ścieżkach rowerowych póki co doświadczyłam zbyt wiele
Wow, brzmi intrygująco ;D
Tego o czym chyba pomyślaleś też doświadczam czasem ale mówilam bardziej o tym co wczesniej napisalam jako gość w temacie o ścieżce.
kropka napisał(a):Tego o czym chyba pomyślaleś też doświadczam czasem ale mówilam bardziej o tym co wczesniej napisalam jako gość w temacie o ścieżce.
Hehe, myślę, że pomyślałaś, że pomyślałem coś o czym pomyślałem, ale nie wszystko, bo pomyślałem także o tym o czym nie pomyślałaś, że pomyślałem, bo pomyślałem także o tym o czym napisałaś jako gość. A dokładnie to pomyślałem, że jak tak napiszę jak napisałem, to pomyślisz, że pomyślałem właśnie o tym, o czym napisałaś, że pomyślałem i dlatego napisałem jak napisałem, bo o jednym i o drugim pomyślałem i tak napisałem, żeby zobaczyć co napiszesz jak pomyślisz, że ja pomyślałem Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Taaak nic dodać nic ująć. Widać, że kolega Grześ nowej koleżance wszyściutko pięknie wytłumaczył :mrgreen: Gdybym był złośliwy to powiedziałbym: widać, że filozof... ale taki nie jestem, więc nie powiem :-P
A czy panów na forum też witacie tak chętnie i tłumnie?
kropka napisał(a):A czy panów na forum też witacie tak chętnie i tłumnie?

ależ oczywiście :mrgreen:
Stron: 1 2