Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 11.09, Chełm - Maratony Kresowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Doman, wiem że pobłądziłemTongue. Ale tak jak piszesz oznakowanie będzie lepsze to wtedy i jazda będzie dobra.
Pzdr
uzupełniając informacje co do znakowania trasy. Dziś objechaliśmy trasę z kolegą, który pilotuje zespołowi quadów i ustaliliśmy dodatkowe szczegóły znakowania. Żeby informacje były kompletne, i żeby zachęcić wszystkich z RL, opiszę je tutaj:

- strzałki formatu A4, w newralgicznych miejscach "widzące się"
- oznaczenie kilometrowe - dodatkowa pomoc w orientacji oraz - w razie wypadku - pomoc w lokalizacji
- taśmy ograniczające trasę na skomplikowanych odcinkach
- specjalnie wyznaczone osoby kierujące ruchem i notujące kolejność przejazdu

Proszę nie sugerować się podaną wyżej nieprzychylną opinią o znakowaniu. Znakowanie w obecnej formie ma służyć tylko orientacji. Do kwestii oznakowania podchodzimy bardzo poważnie i analizujemy wszelkie "za" i "przeciw". Jesteśmy też na bieżąco jeżeli chodzi o to, co się dzieje na pozostałych maratonach i staramy się wyciągnąć własne wnioski. Także wszelkie opinie będą słuszne dopiero PO maratonie Smile
Panowie moja ocena jakości oznakowania miała na celu rozwianie tylko moich wątpliowości po prostu czy takie oznakowanie jest docelowe na czas maratonu.Uzyskałem już satysfakcjonująca mnie odpowiedz. A więc do zobaczenia w Niedzielę :mrgreen:
Wciąż się waham czy jechać na Mazovię do Nowego Dworu czy śmignąć w Chełmie Sad
Jednak zmień podpis....
hm.. Mało prawdopodobne,abym to zrobił. :evil:
wcześniej pisałeś coś innego,miałem się zastanowić,zmienny jesteś jak wiatr...oby wiał w Twe plecy,będzie lżej pedałować,pzdr.
widzę po zdjęciach, że dużo piachu, w związku z tym nie ma sensu żebym jechał na moich oponach, na zimę kupie inne i wtedy jak coś będzie się wybiorę, życzę powodzenia tym co startują Smile
gelos, piachu jest sporo ale jak popada to już wtedy nie będzie piach :mrgreen: :mrgreen: tylko....... Confusedhock: Confusedhock:
Gelos, spokojnie dasz radę na tym co masz Smile Pierwszy i tak nie będziesz Tongue a zawsze to doświadczenie i zabawa. Opony nie będą na pewno stanowiły takiej przeszkody jak Ci się wydaje Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9