Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 11.09, Chełm - Maratony Kresowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Od siebie dodam,że trasa nie jest jakaś wymagająca. Podjazdy są ale nie jakieś kosmicznie duże. Ja też jadę bardziej dla frajdy i zabawy(to mój pierwszy udział w takich zawodach). Więc zachęcam wszystkich niezdecydowanych do wzięcia udziału :mrgreen:
ma ktoś wolne miejsce w samochodzie? oczywiście dorzucam się do paliwa

trzeba tam wystartowaćSmile
nom ja też szukam transportu i też dorzuce się do paliwka ;-)
podaję do wiadomości, na zachętę Wink Wspólna gazeta naszego regionu, Dziennik Wschodni, 07 września, strona 7 zamieściła artykuł o maratonie.

[Obrazek: dziennikjpg.th.jpg]
Artykuł w Dzienniku dotyczący chełmskiego Maratonu:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... 5/39104876
Takie pytanie mam do tych którzy się wybierają na Maraton do Chełma.
O której będziecie już na miejscu bo ja nie wiem o której przyjechać. Start jest o 11:00 ustawianie na lini startu 10:30. Ja planuje być tak koło 9 rano coby spokojnie zrobić rozgrzewkę jeszcze.
Ja wyjeżdżam ok 7:30, czyli będę ok 9 Smile

To kto się z forumowiczów w końcu wybiera? Wiem, że zastanawiali się albo pisali, że pojadą: Rajanik, Pau67l, Gelos, 73Wojtek, Peke, Aga, Pat, gello1, XTCUser i ja. No i 73Wojtek, ale to gospodarz Big Grin

Zwirek i Elhm dziś na skandii, więc jutro pewnie nie pojadą. Branio chyba familijnie.

Zachęcam do startu, będzie dosyć kameralnie, a z tego co widać maraton przygotowywany bardzo profesjonalnie Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Niestety nie wystartuję w Chełmie Sad Tego dnia pojadę MAZOVIĘ w Nowym Dworze Mazowieckim. Szkoda,bo Chełm mam pod nosem,gdyby terminy nie kolidowały byłbym na pewno. Muszę utrzymać mój sektor w generalce MAZOVII. Pozdrawiam i powodzenia w Chełmie.
Ps. Czekam na Wasze wpisy po starcie w Chełmie.
Ja będę na bank :mrgreen: .PZdr.
Właśnie skończyłem pucować rowerem zaraz śmigam na lekki trening.
Nie przesadź z jazdą,zrób naprawdę lekki trening. Ja kiedyś dzień przed maratonem puknąłem ponad 60km w niezłym tempie i w dniu maratonu nie było dobrze Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9