Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Siatkówka - bilety
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od małego lubiłem oglądać mecze siatkówki w TV...jakoś się tak życie ułożyło, że nigdy nie doświadczyłem obejrzenia takiego meczu na żywo.
Chciałbym się od Was dowiedzieć, gdzie można kupić bilety na taki mecz? najlepiej na jakiś mecz reprezentacji Polski albo SKRA Bełchatów.
Niestety nie mam pojęcia w jakim serwisie internetowym można nabyć takie bilety

najbardziej mi zależy na zakupie online aby móc zarezerwować sobie te bilety wcześniej...tak na ryzyko jechać parę set km nie wiedząc co nas czeka, to trochę nie bardzoSmile
na mecze reprezentacji na ticketpro.pl na pewno, jak się będą zbliżać mecze reprezentacji to odwiedzaj stronę siatka.org, tam równiez uzyskasz informację na ten temat - mnóstwo bannerów reklamowych itd, tylko musisz się na prawdę szybko orientować i decydować na zakup, z własnego doświadczenia - zarezerwowałem 5 biletów na mecz POL - BRA w 2010 roku i nie zapłaciłem od razu, po 5 godzinach, ani biletów w koszyku, ani biletów dostępnych (w rozsądnej cenie).

Co do drużyn klubowych - musisz spojrzeć na strony internetowe poszczególnych klubów, jednak jeśli nie wybierasz się na mecze jastrzębskiego węgla to na 99% możesz jechać i kupić bilet tuż przed meczem Wink

A co powiesz na grę zamiast bierne oglądanie ? Wink
Pozdrawiam
W ciemno to trochę ryzyko, przed meczem może być ciężko kupić bilet w kasie, a ludzie przed halą odsprzedają często sporo drożej. Poza tym nigdy nie ma się pewności czy nie sprzedadzą Ci miejsca za jakimś słupkiem :-P .

Ja kupowałam kiedyś TUTAJ . Można było wybrać miejscówkę, bilet wysyłali na maila, drukowałam i jechałam ;-) .

Ogólnie polecam mecze siatkarskie na żywo, nawet te lokalne jak np ALPS w Świdniku. Niesamowita atmosfera :-D

Edit:
Widzę, że podczas pisania mojego posta kolega bulletproof mnie uprzedził z info o ticketpro.pl :-P
grałem 8 lat w siatkówkę więc pograć też lubięSmile i nadal to robięSmile

a jakie były przybliżone koszty biletów?
Ceny różne są, zależy od meczu, a przede wszystkim od sektora. Na LŚ w Łodzi, o ile dobrze pamiętam, było od 80 do 120zł. Sporaszczo, jak na mój gust Undecided , ale jak kogoś kręci siatka to warto z raz się wybrać ;-)
no jakoś zniosę te ceny, bo to i tak jednorazowa przygoda ma być więc chyba wartoSmile
Pat napisał(a):Ceny różne są, zależy od meczu, a przede wszystkim od sektora. Na LŚ w Łodzi, o ile dobrze pamiętam, było od 80 do 120zł. Sporaszczo, jak na mój gust Undecided , ale jak kogoś kręci siatka to warto z raz się wybrać ;-)

za 100 zł już są fajne miejsca przeważnie na reprezentację Wink
W Spodku kiedyś znajomi płacili około 200 zł, ale mieli miejsca blisko parkietu ;]

btw. w 2005 roku na Puchar Polski kupowałem bilety po 45 zł x 3 dni, z tym że miałem miejsca na samej górze w roku hali i jedynie szczęście mnie uratowało i miałem przyzwoite miejsca Wink
Siatkówka to chyba jedyna gra zespołowa, której nie widziałem na żywo (z wyjątkiem hokeja ;-)) - chodzi oczywiście o grę reprezentacji. Dlatego też jestem zainteresowany w tym temacie. Za to polecam piłkę ręczną w hali Globus - często bywam, gdyż mam rzut beretem :-) A i ceny są raczej śmieszne: 10 - 15 zł ....
24 września startuje II liga, Avia gra z Fart II Kielce,
no i AZS Politechnika Lubelska również od tego sezonu gra w II lidze, więc można tam zaczerpnąć emocji związanych z siatkówką mężczyzn.