Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pierwszy asfalt z rozściełacza na ddr w Lublinie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Wczoraj na al. Smorawińskiego pojawił się pierwszy asfalt z rozściełacza na drodze rowerowej w Lublinie, widok wart lat starań i zjedzonych nerwów w walce z kostką "samo zło" brukową.

[Obrazek: img2218mj.jpg]

[Obrazek: img2220j.jpg]


Więcej zdjęć:
http://www.rowery.teatrnn.pl/node/760/P ... w_Lublinie
Aż chce się pomykać na slikach Smile
No to w czwartek będzie można się przejechać po asfalcie Smile Mam nadzieję, że do mojego wyjścia ze szpitala dokończą prace Smile
A ja jestem ciekaw, jak to będzie z pewną kategorią pieszych :mrgreen:. W sumie po asfalcie zawsze przyjemniej niż po kostce :-P
ciekawe czy na Krochmalnej też położą asfalt.
a co do odcinka
po pierwsze primo świetny pomysł, przynajmniej tiry nie będą nam jeździć :-)
po drugie primo ciekawe czy prezydent Lublina przyjedzie na otwarcie
1. wieść super.
2. na Krochmalnej też będzie asfalt
3. myślę, że na otwarciu można się spodziewać nie tyle prezydenta, co różnych panów kandydujących tu i ówdzie. może się więc pojawi np. pan "Krzysztof HETMAN Lubelski" Wink)

nie mogę się doczekać czwartku.

btw. może jakaś ustawka z symbolicznym szampanem na tym asfalcie we czwartek? Smile
szczerze to ja wolę kostkęSmile przynajmniej po deszczu nic nie chlapie na plecySmile a z asfaltu łapie wszystko
Chętnie zobaczę otwarcie czwartkowe i na pewno przyjadę. Tylko nie wiem o której Krzysztofie?
Idea szampana jest jak najbardziej ok, ale czwartek to wg mnie za wcześnie - jeśli zepsuje się pogoda (deszcz) to prace mogą się opóźnić, dlatego lepiej poczekać aż wszystko będzie zrobione i potem ustalać termin.
Od razu widać, że wybory niedługo...
Stron: 1 2 3 4 5 6