Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam serdecznie :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie, mam na imię Rafał, liczę sobie 22 wiosenki i pochodzę z Lublina Smile Przygodę z rowerem rozpocząłem ładnych parę lat temu, ale niestety miałem dosyć długą przerwę spowodowaną nikczemną kradzieżą mojej szosy Big Grin W te wakacje reaktywowałem stareeeego Trekka Bianchi na Shimano Exage'ach z przełomu lat 80-90 i przez sierpień zrobiłem nim 2000km po pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim... aż się rozpadł (urwany mostek) Big Grin Nowa szosa już się składa i na dniach powinna być gotowaSmile Jeszcze chyba nie czuje się na siłach, żeby brać udział w ustawkach, choć wydaję mi się, że nie jest tragicznie i za kilka tygodni być może dam radę się utrzymać na czyimś kole Tongue Na świeżo trasę Hala Globus-jezioro Piaseczno(ok. 50km) zrobiłem w 1h 20min na rozklekotanym Trekku...

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia wkrótce Smile
Siema!
Z takimi wynikami to Ty nie wpadaj na ustawki tylko na treningi :-P
Do zobaczenia.
Witaj Rafał Smile
Lublin-Pojezierze Ł-W ma bardzo prostą trasę, głównie jest płaska, a sporadycznie lekko pod górkę, więc nawet nie trzeba redukować, asfalt też daje radę, a o 5 rano nie ma prawie ruchu... więc to żaden wynik Smile Na odcinku Lublin-Łuszczów jest trochę wzniesień, ale można stanąć na pedały i przycisnąć, bo zaraz są zjazdy i można odpocząć...
Witaj Arff Proponuję, byś pojawił się jutro: http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... c1b5#43759, poznasz trochę forumowiczów/forumowiczki :-)