Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Beskid Niski, 30.09-02.10.2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Też chcę, ale nie wiem czy będę mogła Smile najwyżej się samo zorganizuję i będę jeździć z dużym odstępem za Wami Smile
Ja jestem nadal za czwartkiem. Jak ktoś jest chętny, to niech da znać. Teoretycznie pracuję do 15, ale spróbuję się urwać ze dwie godzinki, tak że wyjechać by się dało o całkiem przyzwoitej porze. Jak ktoś kończy później to zaczekam, nawet jak późno zajedziemy to i tak będzie to lepsze, niż zrywanie się o 5 rano Wink.
perceive napisał(a):Też chcę, ale nie wiem czy będę mogła Smile najwyżej się samo zorganizuję i będę jeździć z dużym odstępem za Wami Smile

Sylwio, to dopychamy Ciebie :-D i zamykam grupę
Teraz może niech sie wychylą osoby z samochodami. Póki co
1. tkt - 3 rowery + 3 osoby
2. mariox - 2 rowery + 2 osoby
3. Jerzy - 2 rowery + 3 osoby

"Cygan dał się powiesić dla towarzystwa" :-D więc ja przy piątku nie będę się upierał. Ale dobrze byłoby wyjechać z Lublina nie później niż o 16.00.
ja się na razie nie wychylam, bowiem nie wiem, jak będzie z urlopem (czy pojedziemy na 3, czy tylko 2 dni). będzie to wiadomo pewnie w ciągu ok. tygodnia.

z Anią skłaniamy się ku wyjechaniu we czwartek, ok. 16 (wcześniej może być trudno, ale to też nie jest przesądzone).

jedziemy autem pięcioosobowym, sedan. rowery wieziemy na wieszaku na hak holowniczy - wieszak mieści dwa rowery (nasze). możemy więc wziąć teoretycznie nawet 3 osoby (i tylko osoby, bez rowerów), choć wygodnie się z tyłu siedzi nie trzem, ale raczej 2 osobom. można chyba próbować kombinować wkładać do środka jeden rower i wtedy zabierać tylko jedną dodatkową osobę (więc układ: my, nasze rowery plus ktoś i jego rower). wymaga to odkręcenia przedniego (a może i tylnego) koła w rowerze wkładanym do bagażnika i oznacza siedzenie na 1/3 kanapy z tyłu.

jeśli ktoś załatwiłby bagażnik dachowy na rowery, to nie widzę przeszkód, by wziąć 3 osoby i 3 rowery na dachu. można również rozważyć przyczepkę, ale to dodatkowy koszt (wynajem, więcej paliwa) no i nie pojedzie się zbyt szybko (ograniczenie dla jazdy z przyczepką)

na koniec nadmienię, że auto ma nie najmniejszy silnik, który spala benzynę (nie diesel, nie LPG)

Smile
Jurek S napisał(a):2. mariox - 2 rowery + 2 osoby
Te dwie osoby to razem z kierowcą, wiec jest tylko jedno miejsce. I na dodatek jest już zajęte Big Grin.
Jurek, nie wiem kiedy główny peleton ma zamiar wpaść do Gładyszowa, ale co najmniej dwóch uciekinierów zamelduje się tam już w czwartek wieczorem Wink.
Witam,do wyjazdu 1msc.i lista zamknięta prawie.Mam busa który może zabrać z 10szt.2kołowców,2miejsca siedzące,mój busik jezdzi rekreacyjnie tempem pielgrzymkowym,brak turbiny,ale jedzie.Mam ochotę się po wspinać rowerkiem.Może się uda razem z Wami zabrać,pzdr.
My możemy zabrać jedną osobę z bagażami lub 2 bez bagaży.
W razie potrzeby mogę wziąć auto kombi 3 rowery [bez przedniego koła w bagażniku] + 3 osoby [kierowca +2] benzyna [delikatnie mało ekonomiczny], ale chyba na takie ustalenia myślę miesiąc przed wyjazdem to trochę za wcześnie.
To zeby już nie modzić przyjmijmy ten czwartek. Transport na dzisiaj jawi się tak
1. tkt - 3 osoby+3 rowery
2. szymek 3 osoby+3 rowery
3. mani_73 2 osoby + 10 rowerów
4. Jerzy 4 osoby
5. MG 3 osoby
6. mariox 2 osoby +1 rower
Razem 17 osób + 17 rowerów
Kosztami podzielimy się po równo. Do mniej obciążonych część bagaży. To moja propozycja na podstawie zgłoszeń transportowych.
Jurku, zmieścimy się jeszcze :>?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10