Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Beskid Niski, 30.09-02.10.2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ja też bez zmian. A może znaleźli by się chętni żeby jechać we czwartek w godzinach porannych i pooddychać wcześniej górskim powietrzem???
Potwierdzam, wyjazd w czwartek (po południu).
Płacimy teraz, czy na miejscu?
mariox napisał(a):Potwierdzam, wyjazd w czwartek (po południu).
Płacimy teraz, czy na miejscu?

Dzisiaj wieczorem wyślę potwierdzenie noclegów i zobaczę czy będą potrzebowali jakąś zaliczkę. Wcześniej nie wspominał o tym. Jeżeli nie to na miejscu.
Ja potwierdzam.
Jadę w czwartek wieczorem.
A co do propozycji Szymka, to moim zdaniem bez sensu jechać w czwartek rano. Jeśli już to trzeba by było jechać w środę wieczorem. Więc jeśli już zbierze się ekipa to ja się pisze na środę wieczorem Smile
Potwierdzam nasz wyjazd - czwartek wieczorem (najwcześniej po 16 mogę)
Już nie kombinujcie z tą środą :-D . Jeżeli ktoś chce wcześniej to ja juz w to się nie mieszam (noclegi)

MG, dobrze byłoby wyjechać przynajmniej o 15. Ale jak nie możesz wcześniej to zapakujesz ;-) żonę i przyjedziecie we dwójkę.
Potwierdzam. Chciałbym wyjechać w czwartek ok godz. 13:00 - 16:00.
Potwierdzam, czwartek ok. 13-14 i później też ;-)
Jurek, postaram się dogonić na trasie Smile

Mam pytanko odnośnie wyżywienia. Mamy coś brać ... tzn może jakieś ognisko wieczorkiem jak są warunki Smile

Sorki za takie pytanie, ale jadę z Wami pierwszy raz.
MG napisał(a):Jurek, postaram się dogonić na trasie Smile

Mam pytanko odnośnie wyżywienia. Mamy coś brać ... tzn może jakieś ognisko wieczorkiem jak są warunki Smile

Sorki za takie pytanie, ale jadę z Wami pierwszy raz.

Wyżywienie we własnym zakresie. Jest tam ogólnodostępna kuchnia więc będzie można sobie coś zrobić. Na pewno herbatę. Mozna będzie też zamówić jakieś jedzonko na gorąco.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10