Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pilne- Ultegra czy Campa Chorus?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Temat ważny i niecierpiący zwłoki Tongue Prosiłbym o poradę... mam na oku dwa rowery:

Opis w skrócie:
1. Rama aluminiowa Basso- cały osprzęt Campagnolo Chorus 2/8 przełożeń (przerzutka tył Campa Veloce- obstawiam, że Chorus się zużył i została dokupiona Veloce) cena 900zł

2. Rama aluminiowa Vitus, sztyca, widelec i kierownica carbon, cały osprzęt Ultegra 2-9, pedały Look, obręcze Mavic cosmic cena 1600zł (facet mówi, że dokłada do tego buty i opony kevlarowe)

Muszę szybko podjąć decyzję, bo już dzisiaj bym pojeździł, więc bardzo proszę o jakąś radę, bo żeby kupić ten drugi muszę się zapożyczyć Big Grin

pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc Smile
Ciekawe jak wyglądaja te 2 rowery z opisu ciężko powiedziec bo 2 jest prawie 2 razy droższy. Generalnie czy ty wolisz campe ,czy shimano to twoja sprawa ,ale chorus jest modelem wyższym od ultegry ,ale ta campa to jakaś starsza mi się wydaje bo na 8 jest. Basso dobra włoska firma. Zobacz sobie jak wyglądają grupy campy i shimano
Super Record
Record
Chorus
Centaur
Veloce
Mirage
Xenon
Shimano
Dura ace
ultegra
105
Tiagra
Sora
2300
Wielkie dzięki za pomoc Smile Ostateczny wybór padł na rower numer jeden, bo udało mi się jeszcze stargować Big Grin Sprawdziłem go dzisiaj na trasie, zrobił 100km i jak jeszcze go troszkę przysmaruje ustawie to będzie chodził jak w zegarku Smile Choć wiatr dzisiaj taki... że do bicia rekordów szybkości nie nastraja Tongue