Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Klucz do kasety itp
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie można kupić klucz do kasety, bacik, i podobnego typu podstawowe narzędzia rowerowe ? Chodzi o w miarę niedrogi osprzęt i do dostania w Lublinie. W wysyłki internetowe nie będę się raczej bawił. Cena gra kluczową rolę.

Ps. Niebieski sklep znam, ale to dla mnie ostateczność.

felek

Wigrus na ul. Energetyków
Dzięki, Feluś. Jutro tam podskoczę i wyniucham.
Też tam kupuję. Mają też sklep na Placu Zamkowym, z tego co pamiętam będzie Ci tam bliżej.
Krzyś, oba sklepy na placu Zamkowym odwiedzam jak już naprawdę nie mam wyjścia, albo mi się spieszy. Po prostu jakoś nie mam szczęścia tam do udanych zakupów. Ostatnio kupiłem tam skuwacz do łańcucha nowy i po prostu męczę się go używając. Tak źle zaprojektowanego urządzenia dawno nie miałem w rękach. Nie mówię że te sklepy są złe, po prostu ja mam wyjątkowego pecha kupując u nich i to od lat.
też kupiłem u nich skuwacz do łańcucha. A nawet 2:] Pierwszy droższy Kellysa był ok, dopóki nie złamał się bolec i nigdzie nie mogę znaleźć wymiennego. Drugi ostatnio tani jak barszcz home-made design. Męczę się z nim, ale kosztował dużo mniej niż inne.

Miałem napisać to już w pierwszym poście:
narzędzi nie ma co kupować najtańszych, jeśli mamy zamiar z nich częściej korzystać. Gdzie by nie były kupione.
Krzysiek to mamy ten sam :lol:

Ponieważ zaczyna mi się zbierać coraz więcej po sezonie napraw rowerów znajomych to zastanawiam się nad zakupem całego kompletu narzędzi do roweru. Pragnę poznać waszą opinię czy warto za taką skrzyneczkę dać tyle pieniążków ? Czy też może poszukać coś lepszego w jakimś innym sklepie ?