Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Prezes LSFR
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich serdecznie!

Nazywam się Marcin Marciniak i jestem Prezesem "Lubelskiego Stowarzyszenia
Rowerowego LSFR".
Interesuję się kolarstwem zjazdowym oraz hydrauliką rowerową (amortyzatory przednie i tylne, hamulce hydrauliczne).
Na co dzień pracuję na Politechnice Lubelskiej, a w wolnych chwilach zajmuję się serwisem rowerowym oraz rzecz oczywista jeżdżę/skaczę na rowerze.

Mieszkam w Lublinie od 2005roku. Wsiadając na rower (wcześniej rzadko jeździłem)poznałem tu wspaniałych ludzi, którzy jak się okazało tworzą
Lubelską Scenę Freeride`ową. Razem z moją obecną narzeczoną kupiliśmy sobie po "takim" fajnym rowerze no i się zaczęło....i trwa do dziś !!

To tyle o mnieSmile

Bardzo Was serdecznie pozdrawiam w imieniu "LSFR", wszystkich miłośników kolarstwa.
Będę tu do Was zaglądał częściej, mam nadzieję, że nawiążemy z czasem jakąś współpracę jako Stowarzyszenie. Na razie jesteśmy świeżo po zarejestrowaniu się w KRS, potrzebujemy trochę czasu na ogarnięcie się.

Pozdrawiam
Ciniak
Prezesa LSFR wita były prezes RL Wink Zapraszamy w skromne progi Ciebie jak i znajomych z LSFR. U nas na forum mało jest osób, które skaczą, zjeżdżają itp, więc jest szansa na ożywienie tych odmian sportu rowerowego na naszym forum i zarażenie pasją naszych forumowiczów Smile

Powodzenia dla nowego stowarzyszenia, na pewno szybko nadarzy się okazja do współpracy Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
witaj na naszym forum
Witaj. Łęczna pozdrawia ;-)
O ciekawe Wink może trochę rozwiniesz wypowiedź...

Witam
fajne takie skoki na rowerze ;-) Aga84 Wita
Ambasador Lubelskiego Bike Polo i Bibliotekarz Politechniki Lubelskiej pozdrawia Cię! :mrgreen:
Witaj. Cieszę sie że udało Wam się w końcu przejść przez tę katorgę rejestracji. Spotkaliśmy się przy okazji odprowadzania wyprawy do Wiednia.
Myslę, że będziecie mogli zaznaczyć swój udział na masowych imprezach rowerowych np. piknik rowerowy. A może czasem skusisz się na jakiś terenowy rajdzik
Witaj na forum.
Bardzo chętnie przyłączymy się do jakiegoś Pikniku rowerowego z tym, że kilometrów niestety dużo nie lubimy robić naszymi fullami, więc pozostaniemy przy opcji krótkich dystansów.
Ale bardzo chętnie zademonstrujemy nasze rowery i hydraulikę rowerową przy najbliższych imprezach/pokazach.
Tylko tym na razie możemy się zaprezentować.
Pozdrawiam wszystkich.
Stron: 1 2