Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Konus z jakiej innej piasty pasuje do DEORE FH-M530???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dzisiaj rozebrałem sobie piastę taką jak w temacie bo jakoś dziwnie się kręciła. No i okazało się, że mam wżery na konusie od strony kasety. Czułem jakieś drgania podczas jazdy takie pulsacyjne. No i mam pytanie gdzie mogę dostać taki konus?

[Obrazek: piasta.jpg]

pozycja nr.7 na foto
A czymon się różni od zwykłego? W ciemno zakładam że w pierwszym lepszym sklepie rowerowym dostaniesz bo jakoś nie wygląda nadzwyczajnie.
no troszkę inszy jestTongue Miałem piastę FH-RM30 pod ręką i niestety inaczej jest rozwiązane ze względu, że w deorce jest uszczelnienie(oring) a w tej co miałem nie ma i konus jest dłuższy(nie w deorce).
Ja do 535 kupowałem w toro na Zana, wygląda tak samo. Ewentualnie widziałem w cyklotourze, no ale wysyłka będzie pewnie droższa niż konus Smile
Marcinb, ale kupowałeś zestaw konusów i kulek czy sam 1 konus.
Jaki to koszt???
ale po sklepach / serwisach warto się przejechać, przepraszam przejść hihihi
weź stary konus i popytaj czy by takiego w złomie nie znaleźli - ja tak szukałem i znalazłem konus używany ale w o niebo lepszej kondycji niż mój.
Powodzenia
No będę w Lublinie na tygodniu to tak zrobię :mrgreen:
Kupiłem 1 konus i kulki, kosztu nie pamiętam dokładnie ale całość raczej poniżej 20zł.
aha zajrzę tam jak będę w LBN
PZdr
tak wygląda mój winowajca:

[Obrazek: SL278167.jpg]
[Obrazek: SL278164.jpg]
[Obrazek: SL278165.jpg]

Całe szczęście bieżnie w piaście są "nietknięte". Dokupię tylko jutro ten konus i zestaw nowych kulek i będzie masełko :lol:
Stron: 1 2