Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Szlak rowerowy w Gminie Głusk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakiś czas temu rzuciło mi się w oczy nowe oznakowanie szlaku. Wszedłem na stronę Jurasza i tam znalazłem odnośnik do szlaku gminy Głusk. Jako, że pogoda jeszcze dopisuje w ramach odstresowania od pracy przejechałem go wraz z Radonisem. Początek szlaku był dla mnie nieznany, całkowicie nowe trasy natomiast później już wjechaliśmy na znajome mi tereny. Ogólnie bardzo przyjemnie się jeździ, dużo terenu i ciekawe widoki. Ogólnie polecam.
Ścieżka
możesz podać rodzaj nawierzchni jaki występuje na tym szlaku
co przeważa, asfalt, żwir, ubita ziemie?

EDIT
wszedłem na stronę, którą podałeś, pisze rodzaj nawierzchni: utwardzane, polne, leśne
ale jak napiszesz coś od siebie też będzie dobrze
Szczegółowej statystyki nie robiłem co do nawierzchni. Ogólnie to mało asfaltów, a jak są to nowe i fajnie się po nich jeździ (z małymi wyjątkami). Dużo jest dróg z ubitych kamieni, trochę piachu i są odcinki że jak będzie po deszcze to będzie niezłe błocko (tutaj przykład jednego z odcinków po deszczu) natomiast co przeważa to nie potrafię Ci odpowiedzieć bo nie zwracam na takie szczegóły uwagi.
ArtiArt napisał(a):(...) Dużo jest dróg z ubitych kamieni, trochę piachu i są odcinki że jak będzie po deszcze to będzie niezłe błocko (tutaj przykład jednego z odcinków po deszczu) (...)

Jak ten czas leci :-|
Tutaj lepiej widać przebieg szlaku
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... qghxszkcym
Parę fot z tego wypadu:

Zółtym Szlakiem Po Gminie Głusk