Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.09, g.21:30, Media Markt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapraszam na bardzo spokojny, miejski Nocny Patrol na powitanie jesieni. Jadę po cywilu, żadna tam lycra i ręczę, że tempo będzie spokojnie Smile Żeby było ciekawiej trasę będziemy układać na bieżąco, pełna improwizacja Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Jak nie będzie za szybko to wpadnę, ale na wszelki wypadek cieniarkę zaaplikuję. Tongue
Pozdr...
R...
Możesz przyjechać i na Reksiu, ustawka będzie powolna, bardziej możliwe, że ktoś na niej zmarznie niż się spoci.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
a czy i gdzie około 22:30 będzie można Was złapać? bo do 22 pracuję i przyłączył bym się na trasie.
Tak jak napisałem trasa będzie improwizowana Smile Napisz i tutaj albo na priv gdzie możesz być o 22 to tak pojedziemy Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Może i mi się uda dołączyć na pierwszą dla mnie ustawkę w gronie tego forum, tylko nie bardzo wiem jakie są założenia kryjące się pod tajemniczą nazwą "Nocny Patrol" Smile

I jeśli już mi się uda dołączyć to start spod media od strony komfortu czy leclerca? Żebym nie znając jeszcze nikogo z Was osobiście nie zaczepił jakiegoś przypadkowego cyklisty Smile
Będę
Nikt nie odpowiedział, będę więc krążył wokół marketu i wypatrywał rowerów Tongue
W składzie: blayer, Fazi5, Piernik, Mediana i Mrozo (od połowy) i ja pokręciliśmy tak. Średnia niecałe 21km/h jak dla nas całkiem senna. Dzięki za towarzystwo Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Dzięki za wspólną jazdę i zgarnięcie mnie ;-)
Stron: 1 2