Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 14.07, 18.00 LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Proponuję na dzisiaj coś krótkiego i lajtowego, typu większa pętla dookoła zalewu (przez Krężnicę i Prawiedniki) bo mam wieczorem jeszcze robotę, więc muszę w miarę wcześnie wrócić i się za bardzo nie zmęczyć ;-)
będziemy z Karolą, zapraszamy :-)
A dalo by radę jakąś trase żeby się szosówką zalapać? :-)
Jak się wyrobię do 18 z obowiązków, które mam do załatwienia to będę 8-)
A jak nie to was gdzieś tam może złapię na trasie ;-)
Perez napisał(a):A dalo by radę jakąś trase żeby się szosówką zalapać? :-)
Pewnie by dało radęSmile Jak przyjedziesz z jakimś drobnym upominkiem ;-) dla organizatorki to pewnie tak pokombinuje żeby jechać szosą :-)
Może i ja wypróbuję swój nowy (stary) rowerek przed jazdą do Częstochowy
Może i ja będę ;-) . Bierzecie światełka ?
ja światełek nie biorę, bo planuję koło 20 być w domu, co nie znaczy że reszta ekipy nie może się gdzieś tam wybrać dalej i na dłużej jak będą chęci
co do szosówki to to kółko wokół zalewu ma kawałek ziemny, więc jak będzie ktoś szosą to coś innego musimy wymyślić, ale liczę tu na współpracę tej osoby :-D , bo nie mam koncepcji :roll:
chyba że np. Mętów i powrót przez Abramowice, bo też dawno nie byliśmy, a to blisko
dobra, zobaczymy jaki będzie skład i pomyślimy
patkos, ja biorę światła ponieważ zawsze może coś się zdarzyć i wyprawa może się przedłużyć. Zresztą zawsze biorę ze sobą oświetlenie Smile
chętnie bym dołączyła, ale niestety ostatnie dni przed urlopem - jeszcze jestem w pracy uwięziona...
miłego kręceniaSmile
Niestety nie będę mógl dolaczyć za dużo obowiążków mnie trzyma :-x ,
za to mam zamiar zrobić ustawkę w czwartek :-D
Milej jazdy
Stron: 1 2