Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 8 lub 9 październik g. 6:00 Sandomierz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Wink

Planuję 8 lub 9 zrobić jakiś wypad do Sandomierza. Terminu nie określam dokładnie bo nie wiem jak z pogodą będzie. Jadę na MTB wiec tempo spokojne, tak 20-25km/h. Wyjazd 6:00 z pod Tamy nad Zalewem.

Trasa 230km+ (cały dzień) :
Tama> Prawiedniki>Strzyżewice>Zakrzówek> Sulów> Polichna > Modliborzyce > Zaklinów > Radomyśl Nad Sanem > Sandomierz
Powrót tą sama trasą.

Na zapisy czekam do piątku.
Pozdrawiam Karol Smile
Jestem wstępnie chętny na sobotę Smile
Ja się piszę Tongue Tylko że w piątek mam urodziny kumpla, więc jakbym mocno zapił i nie dał rady wstać, to nie czekajcie na mnie Smile Jeżeli niedziela, to jadę na bank...
Ja też wstępnie jestem chętny na sobotę. Potwierdzę do piątku. Trasa całkowicie po szosie?
KPaweł napisał(a):Trasa całkowicie po szosie?

Wiesz co nie wiem pierwszy raz jadę do Sandomierza. Wiem że do Modliborzyc jest 100% asfaltu.
Pytam, bo wolałbym jechać na szosówce. No nic, najwyżej wezmę rower na plecy jak już się nie da jechać Smile
Spokojnie, na pewno da się pojechać całą trasę asfaltem, jeśli się wybiorę to też na cienkich kołach. Proponuję jechać od początku główną trasą, bo ciut krócej, a o tej porze i tak nie będzie ruchu Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Można i pojechać główna na Kraśnik, i potem albo na Annopol albo na Zaklinów. Jednak trasa na Kraśnik jest dość męcząca ( same podjazdy i zjazdy ).
jutro podobno może padać ;/
No właśnie, decyduje się ktoś na jutro? Prognozy nie wyglądają za dobrze...
Stron: 1 2