Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Ostatnie ciepłe noce Nocny Patrol
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak sobie siedzę i myślę: szkoda zmarnować taką ciepłą noc na siedzenie w domu i czytanie np książek. proponuje Nocny patrol ulicami, ścieżkami lub chodnikami Lublina o GODZ 20:00 Miejsce ustawki główne wejście pod Plazą. Tempo rekreacyjne dystans ustalony zostanie na miejscu. Zapraszam
P.S. temperatura odczuwalna do godziny 23 będzie wynosić 15'C
Dziś?
tak dziś, zapomniałem o podaniu datyWink
04-10-2011 ja już wyjeżdżam chętnych zapraszam. Pozdrawiam
Cisnę, może zdążę Smile
marcint napisał(a):Tak sobie siedzę i myślę: szkoda zmarnować taką ciepłą noc na siedzenie w domu i czytanie np książek

Stary! Masz pozamiatane u Kaftana...
8-)
No i wyszło klawo. 4 osoby, mi wyszło odłączając się ciut przed końcem jakieś 35 km. Tempo jak na mnie (totalnego amatora) dość żwawe, bo udało się i spocić i zasapać.

Trasa mniej więcej według punktów charakterystycznych: Lipowa->Decatlon->Dworek Graffa->Mełgiewska->Lotnisko Świdnik->Park technologiczny-> S 17->Abramowice Prywatne->Wyzwolenia->Krańcowa->Kunickiego->Krochmalna->LKJ->Ścieżka do LPG przy Nadbystrzyckiej->Zana i dalej przez Filaretów w stronę centrum, ale tu już ja się odłączyłem.

Dzięki za wspólne kręcenie i do następnego 8-)
na moim liczniku wyszło 46Wink dzikie za patrol dość obszernyWink