Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [16.07] czwarkowy zryw (coś dla rannych ptaszków)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak zapowiedzialem w innym temacie zamierzam zrobić ustawkę we czwartek
Moja porpozycja jest trochę nowatorskim pomyslem o kryptonimie 8-) 'zryw':


-ustawka w godzinach rannych (najlepiej kiedy slońce dopiero wschodzi ale to raczej za wcześnie) dlatego proponuje [glow=red]4/5 ostatecznie 6[/glow]

-możemy wypić kawkę na Lukoil-u przy ul. Jana Pawla (w miejscu ustawki)

-tępo nie za szybkie (raczej pól rekreacyjne/średnio zaawansowane) zwlaszcza że to rano

-trasa wstępnie: Jana Pawla do Kraśnickich i na Kraśnik do Strzeszkowic z tamtąd do lublina przy zalewie i dalej się zobaczy (drogi powinny być w miare puste o tej porze)

-trasa, czas i inne mogą ulec zmianie w zależności od uczestników

-weźcie dobry humor, coś na pobudzenie i aparat bo widoki moga być ladne


Zachęcam wszystkich, chętni niech się zapisują, liczba miejsc nieograniczona.

[EDIT]: Ja zmieniłem temat na "regulaminowy" i przeniosłem wątek do odpowiedniego działu, a ty popraw błędy ortograficzne i ogonki.

[EDIT[EDIT]]: Dzięki ;-) ogonki chyba wszystkie juz są ale nie mam polskiej odmiany litery 'l'. Co do ortografii to z góry przepraszam ale mam na to papiery :-P i moglem się pomylić.

[EDIT]: Ale błędy są podkreślane na czerwono, a na daltonizm to raczej papierów nie masz Tongue
[edit]: No to mam wersje demo bo się nie podkreśla
14 lipca jest we wtorek i jest to dzisiaj... chyba, ze czegoś nie załapałem...
Kamil, ewidentnie chodzi o czwartek 16 lipca mała literówka chyba się zdarzyła.
sorki, mylnolem się najwidoczniej :roll: . Tak chodzi o 16 lipca czwartek
sietniok napisał(a):było to już

Nie zakladalem że wpadlem pierwszy na ten pomysl tylko na naszym forum nie widizalem takich propozycji dlatego powiedzialem "nowatorski"

W każdym razie wyjazd dalej aktualy a co do godziny to najlepiej będzie 4.30/5 tak jak to robili na 'świtańcu' bo jak dziś wstalem o 5 to jeszcze troszkę bylo widać wschodu slońca.
Widzę że chętnych za dużo nie ma :-(
pewnie wszyscy wymęczeni po dzisiejszych wypadach albo na pielgrzymce.
W każdym razie bedę na lukoilu na jana pawla od ok 4.30 i poczekam (z kawką) na ewentualnych zaspanych do 4.50
Kolego ja bym pojechał z Tobą jakby to było mtb... ale chyba jeszcze nie masz zrobionego roweru :-P także niestety innym razem. Życzę szerokości i przyczepności:-)
I pojeździlem ale z braku towarzysza/szki tylko 35 km ze śr. 26.8
Zrobilem zdj tylko nad zalewem oprócz rybaków i jednego rowerzysty na ścierzce nikogo nie bylo tam o 5.05 :roll:
Hej,

Nowy jestem ale na taki zryw bym sie pisał chodz troche rano jak dlamnie. No i do pracy mam na 8 ale z 2 godziny można pojedźić.

Pozdrawiam
Łukasz
;-) to super możemy się umówić np w piatek
Stron: 1 2