Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam Was!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Od jakiegoś czasu przeglądam forum, ostatnio się zarejestrowałem a teraz wypadałoby się przywitać.

Rower odkryłem niedawno na nowo (po około 10 latach kiedy to zmieniłem rower na malucha, a później na kolejne pojazdy) i teraz jeżdżę nim głównie do pracy. Dla zdrowia, przyjemności i nie ukrywam że również dla oszczędności Wink.

Pozdrawiam i do zobaczenia na mieście,
Michał
Mike napisał(a):Dla zdrowia, przyjemności i nie ukrywam że również dla oszczędności Wink.

Cześć Mike.
Z pierwszym i drugim stwierdzeniem zgadzam się w 100%.
Potem odkryjesz, że w swoim bajku można zawsze coś zmienić na sztywniejsze, lżejsze, wygodniejsze..., więc z tą oszczędnością nie do końca jest tak różowo :-D
Źle to ująłem. Pieniądze niewydane na auto uważam za zaoszczędzone i inwestuję w rower. Już planuję co tu jeszcze dokupić i zmienić. Lżej mi wydawać $ na coś materialnego niż wlewać do baku.

Co do sztywniejszego i lżejszego to na razie idę w innym kierunku - rozmiękczam i dociążam rower :-) - zakupy z ostatniego miesiąca to "lekka" sztyca amortyzowana Suntour NCX i równie "lekka" blokada Kryptonite Evo 4.

Poza tym w najbliższym czasie planuję kupić odzież termoaktywną, już w dzisiejszych temperaturach ciężko ubrać się w normalne ciuchy żeby nie dojechać do pracy zmarzniętym albo przegrzanym.
No i plan na najbliższy miesiąc to dokończyć zapasowy rower - starego trupa na zimę.
Witaj Mike. Ja już od lat używam roweru do przemieszczania się w przeróżnych sprawach i jedyne co zmieniałem to części eksploatacyjne. Więc oszczędność jest bezapelacyjna nawet jeżeli nagle przyjdzie nam ochota coś w naszym bajku ulepszyć. No i lepsze to niż puszczanie w powietrze złotówek przez rurę wydechową :-D
Super, że myslisz o odpowiedniej odzieży bo to rokuje nadzieje na wspólne wyjazdy jesienno-zimową porą.
Witaj Smile

Fajnie, że na forum przybywa osób odważnych, które nie boją się jazdy po mieście i w gorszej pogodzie Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek