Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Środa 15 lipca 18 lkj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Bart napisał(a):2 panie kierownik i już zaczynają się "schody" :mrgreen:

Dobre Big Grin
dzięki za fajny wypadzik :-) i do zobaczenia za kilka dni :-)
Karola napisał(a):No i właśnie się okazało, że to był Bart twój ostatni babski wyjazd ;-)

szkoda Cry ....
to niesprawiedliwie tak, Mariusz dostał tylko 2 tyg. kary, a mi juz od razu dożywocie Cry ...
a czy w ostateczności jak zaśpiewam, to zostanie cofnięta kara :roll: ?
Ja pierdziu :!: Ostre zasady panują na tych ustawkach. A ja tak żałowałem, że na dzisiejszą 18.00 nie zdążyłem. Teraz to się trochę cieszę, bo i mój los mógłby się podobnie ułożyć. Lepiej żyć bez wyroku :lol:
Jak napisał Bart, ... ja również nieopatrznie wyraziłem na głos swoje spostrzeżenia na temat "z czym kojarzy mi się damskość tej ustawki" i dostałem bana na 2 tygodnie :mrgreen: . Ale jak napisałem wcześniej, grunt że nikt nie zaginął :mrgreen:
Cóż... będę tesknił za Wami :-D
Bart napisał(a):a czy w ostateczności jak zaśpiewam, to zostanie cofnięta kara :roll: ?
Pomyślimy, pomyślimy szanse są :mrgreen:

mariox napisał(a):Jak napisał Bart, ... ja również nieopatrznie wyraziłem na głos swoje spostrzeżenia na temat "z czym kojarzy mi się damskość tej ustawki" i dostałem bana na 2 tygodnie :mrgreen: .
Karę to Ty sobie sam wymierzyłeś więc się nie liczy :-D Jak wrócisz z urlopu to się zastanowimy co z tym zrobić :-D

Panowie tak na przyszłość - Władza nie lubi krytyki :mrgreen:
a co do kwestii gubienia się w lesie:
Pani Kierowniczko, następną razą jak będziesz gnac z przodu to weź ze sobą takie kolorowe gumowe kółeczka (takie jak dla psów do zabawy) i będziesz je rzucać za siebie co jakiś czas, a ja sobie będę ślimaczyć się z tyłu i zbierać te kółeczka, w ten sposób się nie pogubimy :mrgreen:
dla ułatwienia, żeby nie schodzić z roweru, wezmę ze sobą długą pikę, na którą będę kółeczka nabijać :mrgreen:
pomysł nie mój, tylko kolegi, ale imo bardzo dobry :lol:
w końcu nie będzie problemu że jeździmy różnym tempem :lol:
Wawerka napisał(a):w końcu nie będzie problemu że jeździmy różnym tempem
Grzesiek zademonstrował lepszy sposób: złap się bagażnika Karoli :mrgreen:
Wawerka napisał(a):Pani Kierowniczko, następną razą jak będziesz gnac z przodu to weź ze sobą takie kolorowe gumowe kółeczka (takie jak dla psów do zabawy) i będziesz je rzucać za siebie co jakiś czas, a ja sobie będę ślimaczyć się z tyłu i zbierać te kółeczka, w ten sposób się nie pogubimy :mrgreen:
dla ułatwienia, żeby nie schodzić z roweru, wezmę ze sobą długą pikę, na którą będę kółeczka nabijać :mrgreen:
A może jakaś linka by wystarczyła? Przecież jak ja zacznę coś rzucać za siebie albo przed siebie to już na bank będę chodzić cała poobijana.

mariox napisał(a):Grzesiek zademonstrował lepszy sposób: złap się bagażnika Karoli :mrgreen:
O nie to był głupi pomysł.
mariox napisał(a):Grzesiek zademonstrował lepszy sposób: złap się bagażnika Karoli :mrgreen:

o nie, jeszcze mi rękę wyrwie, chyba że nogą się złapię :mrgreen:


Karola napisał(a):A może jakaś linka by wystarczyła? Przecież jak ja zacznę coś rzucać za siebie albo przed siebie to już na bank będę chodzić cała poobijana.

jak będziesz rzucać za siebie to nie Ty będziesz poobijana :lol:
Stron: 1 2 3