Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.10, g.8 - Pl. Litewski - Sesja fotograficzna RL
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
marecky napisał(a):...pod koszulkę zawsze można coś założyć z długim rękawem... wtedy to nawet cieplej jest, jakby ktoś nie wiedział :-P ...jedyny minus jak ktoś ma koszulkę na wymiar, wtedy może być ciut ciasno :-)
O to chodzi właśnie, że jest na wymiar, bo bluza pod koszulkę to tajna broń na chłodniejsze MK :mrgreen:
Ja mogę pożyczyć swoją XXL Smile o 8 rano będę jeszcze odsypiał sobotę. A o tej porze roku to światełko do grupówek jest niezłe nawet o godz 12.
A koszulka Nocnego Patrolu się nie nada?
MG: oj tam odsypiał. wbijaj. a światło - im wcześniej zaczniemy, tym większa szansa, że wszystko wyjdzie Wink
Kicior: wolelibyśmy, by wszyscy byli w pomarańczowym. chodzi o promocję RL, więc nasze barwy musimy zaprezentować. jeśli chcesz, mogę Ci pożyczyć t-shirt RL w pomarańczowym kolorze.
Ja mam wiatrówkę RL (I edycja Atak Sport) i koszulkę (II edycja CMT). Ponieważ wystąpię raczej w wiatrówce (tej bardziej pomarańczowej) więc mogę komuś pożyczyć koszulkę, rozmiar L, jak ktoś chce, niech pisze teraz, to zabiorę ze sobą na sesję Wink
Jeśli ktoś ma np koszulkę i bluzę RL i może pożyczyć koszulkę na sesję to niech pisze, będzie nas więcej Smile To samo w przypadku gdy ktoś ma tylko koszulkę, ale go nie będzie na sesji Smile Ja mogę pożyczyć koszulkę bez rękawków w rozmiarze M, bo sam będę pewnie w bluzie Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
na pl. Litewskim na 8 postaram się pojawić, ale później muszę lecieć na uczelnię. Koszulkę mogę komuś po 8 zostawić.
Proszę o informację kto zamierza przyjechać na sesję. Rozważamy przesunięcie startu na godz. 9, może to zwiększy frekwencję. Proszę zwłaszcza ludzi, którzy się ścigają o udział w sesji.

Jeśli ktoś ma kamerkę i chce nakręcić krótki making of to także zapraszamy Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
ja się wybieram, zdecydowanie wolałbym godzinę 9, na 8 jest za wcześnie, ludzie chcą się w niedzielę troszkę wyspać :-)

mariox, jak możesz to weź koszulkę

ps. planowana jest sesja tylko w strojach rowerowych czy można też cywilnie przyjechać (tzn bez kasku w zwykłych ciuchach)?
Sesja jest planowana tylko w strojach RL, bo jest to sesja do materiałów promujących RL.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Stron: 1 2 3 4