Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 18.10.2011 wt 18:00 KUL spotkanie z Janiną Ochojską
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Spotkanie z człowiekiem, który jak myślę, wie co mówi i robi to co mówi.

Cytat:Polska astronomka, laureatka wielu plebiscytów i nagród: m.in. Kobieta Roku Europy 1994, odznaczona francuską Legią Honorową (2003) i Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski (2011). Oddana działaczka humanitarna, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej, przez wielu uważana za ikonę polskiego wolontariatu; Janina Ochojska przyjeżdża do Lublina na zaproszenie Centrum Wolontariatu i Radia eR.

We wtorek, 18 października w auli muzykologii C-1031 (Collegium Jana Pawła II KUL, Al. Racławickie 14), o godz. 18.00 spotka się z lublinianami. Będzie mówić o swojej pracy i zachęcać do wolontariatu, bo jak mówi 'nie można czuć się dobrze, jeśli komuś obok nas jest źle'
za itinerarium
O, ciekawe..
Niezwykle skromna, życzliwa kobieta. Dzielnie znosząca także krzyż swojego kalectwa ...
Jednocześnie profesjonalistka w tym co robi Smile Miałem kilka okazji być na spotkaniu z nią i za każdym razem wychodziłem ubogacony poznaniem człowieka wielkiego serca!
Zachęcam także!